Konferencja Marketing Mix już we wrześniu!

OOH magazine Sp. z o.o.

Data: pt., 09/09/2016 - 11:49 / Tagi: konferencja, marketing
MARKETING MIX

Konferencja „Marketing Mix” odbędzie się 8 września w Expo XXI w Warszawie w ramach „FestiwalMarketingu.pl” – 8. edycji Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Tegoroczna edycja poświęcona jest branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Nietuzinkowi prelegenci, wymiana wiedzy i doświadczeń, networking i jeszcze więcej. Już po raz drugi podczas Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej „FestiwalMarketingu.pl” odbędzie się konferencja Marketing Mix.

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać prelekcji prowadzonych przez wybitnych ekspertów, pracujących dla czołowych klientów z branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Na scenie wystąpią: Alicja Cybulska, Natalia Hatalska, Zbigniew Kokot, Marcin Gieracz, Olaf Dąbrowski, Piotr Orliński, Miłosz Wójcik i Paweł Tkaczyk. Słuchacze poznają m.in. tajniki komunikacji własnej marki, dowiedzą się, jak tworzyć kreatywne rozwiązania marketingowe oraz jak będą wyglądały opakowania przyszłości.

Podczas „Marketing Mix” odbędzie się także ceremonia wręczenia „POS Stars” – nagród w konkursie na najlepsze kreacje display.

– W tym roku stawiamy również na wyjątkową oprawę wydarzenia. Gala wręczenia nagród „POS Stars” odbędzie się drugiego dnia targów, właśnie podczas konferencji Marketing Mix. Statuetki wręczymy na scenie z udziałem widowni złożonej z dyrektorów marketingu, przedstawicieli agencji reklamowych oraz domów mediowych. Konkurs stał się tak prestiżowym wydarzeniem, że wymaga także odpowiedniej scenerii – mówi Robert Załupski, dyrektor marketingu „OOH magazine”.

Organizator odnotował rekordowe zainteresowanie konferencją, dlatego informuje, że zostały ostatnie wolne miejsca – rejestrować można się jeszcze przez kilka dni na stronie marketingmix.com.pl/rejestracja.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie marketingmix.com.pl.