Aktualności

Umiejętność odczytu stanu stopy Pacjenta przez „podologiczne okulary” kluczem doboru odpowiedniej terapii i pielęgnacji

Data: czw., 02/02/2023 - 14:11 / Tagi: WEBINAR, PODOLOGIA, PIELĘGNACJA STÓP, TERAPIA STÓP, WP COSMETICS, OCEAN PHARMA
Webinar

Sprawne oko Podologa dostrzeże w stanie stopy Pacjenta kluczowe informacje, istotne dla doboru optymalnej terapii podologicznej i właściwej pielęgnacji oraz dla oceny ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Anke Niederau podzieli się z uczestnikami wiedzą i wieloletnim doświadczeniem ze swej codziennej praktyki podologicznej na przykładzie wybranego Pacjenta (łączenie live z praktyki Pani Niederau).

Jaga Hupało i Adam Szulc skradli show na Targach URODA 2022 w Gdańsku!

Data: pt., 28/10/2022 - 16:59 / Tagi: TARGI URODA, targi kosmetyczne, TARGI FRYZJERSKIE, BRANŻA BEAUTY
TARGI URODA

Tegoroczna edycja największych Targów fryzjersko-kosmetycznych w północnej Polsce, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka, zgromadziło blisko 4,5 tys. odwiedzających.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2022

Data: pt., 16/09/2022 - 08:41 / Tagi: TARGI URODA, targi kosmetyczne, TARGI FRYZJERSKIE, BRANŻA BEAUTY
TARGI URODA

Trwają przygotowania do największych targów kosmetyczno-fryzjerskich w północnej Polsce!

Targi URODA to wyjątkowe, pod względem charakteru i zasięgu, wydarzenie branży beauty, które ma niekwestionowaną pozycję na mapie wiodących wydarzeń branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Wydarzenie wyczekiwane tym bardziej, że wraca do swojej standardowej, stacjonarnej formuły, po 3 letniej przerwie wywołanej pandemią.

Ruch Body Positive – pokochaj własne ciało!

Data: czw., 01/09/2022 - 17:39 / Tagi: BODY POSITIVE, CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ, SAMOAKCEPTACJA
Body positive

„Body positive” to nowy, świeży i jakże optymistyczny ruch, który nawołuje do akceptacji własnego ciała takim jakie jest, bez względu na wielkość, kształt i formę, a także wyglądu innych ludzi. Początki tego nurtu datuje się na lata sześćdziesiąte XX wieku, jednak popularność zyskał dopiero w niedalekiej przeszłości.

Główny zamysł Ruchu Body Positive

SLAVIC B2Beauty w Targach Kielce szansą dla producentów kosmetyków!

Data: czw., 17/03/2022 - 12:41 / Tagi: SLAVIC B2BEAUTY, TARGI KIELCE, BRANŻA BEAUTY
TARGI KIELCE - BRANŻA BEAUTY

Międzynarodowe spotkanie producentów kosmetyków i farmaceutyków z największymi kupcami i dystrybutorami na świecie SLAVIC B2Beauty. Odbędzie się 21 do 22 czerwca br. w Targach Kielce. Udział w wydarzeniu firm produkujących kosmetyki będzie dla nich szansą na rozwój biznesu i nawiązanie nowych kontaktów.

MIND&BEAUTY BY COMPETEEON – INTERNETOWE MISTRZOSTWA PMU

Jeśli coś jest dobre, cieszy się powodzeniem i zainteresowaniem – to trzeba to kontynuować. Permanent Makeup CompeteeOn po raz drugi zaprosił wszystkich miłośników i pasjonatów makijażu permanentnego do udziału w internetowych mistrzostwach PMU, umożliwiając im pokazanie swojego talentu, przy odrobinie współzawodnictwa, kreatywności i zabawy.

KOSMETOLOGIA

Data: pt., 14/01/2022 - 16:31 / Tagi: Joanna klonowska, WSIIZ, KOSMETOLOGIA

Oddaję do rąk czytelników pierwsze wydanie książki „Kosmetologia – podręcznik akademicki”. Jest to publikacja, która, mam nadzieję, odpowie na zapotrzebowanie publikacyjne holistycznie zajmujące się kosmetologią na polskim rynku wydawniczym oraz wypełni nadal istniejącą lukę w naukowym piśmiennictwie kosmetologicznym.

RAZEM – edukacja i rozwój zawodowy osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH w HEALTH & BEAUTY

Plakat Razem

Osoby z niepełnosprawnością mogą być aktywne zawodowo w branży health & beauty, a ich rozwój edukacyjny i zawodowy to proces, który może wspierać również Uczelnia we współpracy z jej otoczeniem społeczno – gospodarczym.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji naukowej – „RAZEM – edukacja i rozwój zawodowy osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH w HEALTH & BEAUTY” organizowanej przez Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie [24-25 listopada 2021 r.].

FACE TO FACE. KONFERENCJA KOSMETOLOŻEK

Data: pon., 13/09/2021 - 10:57 / Tagi: TAGI: KONFERENCJA, BRANŻA BEAUTY, KOSMETOLOGIA, GABINET KOSMETYCZNY
Akademia Kosmetolożek

Face to Face. Konferencja Kosmetolożek to wydarzenie zainicjowane przez salon edukacyjny Kajla Estetic dla krakowskich (w głównej mierze, choć nie tylko) kosmetolożek, podczas którego chcemy „twarzą w twarz” spotkać się z branżowym środowiskiem i zainspirować je ciekawymi wykładami ekspertów – praktyków. Przed nami dzień pełen wiedzy, dyskusji i wymiany doświadczeń.

W PROGRAMIE (w cenie biletu)

Strony