“Startupy z obszaru lifestyle rozwijają się w Krakowie!”

Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH

Health&Lifestyle

Rozwijasz firmę z cateringiem dietetycznym, projektujesz urządzenie do monitorowania parametrów ciała podczas biegu lub masz aplikację, która pomaga w zrzuceniu wagi? Już 15 października 2018 w Manggha Kraków, odbędzie się Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeeetsTECH. Wydarzenie ma pomóc wszystkim startupowcom i osobom myślącym o własnym biznesie dowiedzieć się jak to robić skutecznie.

„W czasie projektowania programu skupiliśmy się na kluczowych obszarach z zakresu lifestyle: sporcie, zdrowym dożywianiu oraz zdrowiu. Osoby, które rozwijają innowacyjne, ciekawe projekty z tego obszaru, znajdą u nas ogromną dawkę praktycznej wiedzy” – relacjonuje Janusz Kowalski, pomysłodawca. „Wśród prelegentów znajdują się m. in. Bartłomiej Lubiatowski z RSQ, dr Łukasz Kołtowski (AioCare oraz autor bloga Efektywny Lekarz), prof. Edyta Smolis-Bąk, Edyta Kocyk (SiDLY), Maciej Stachowiak (Nestmedic) oraz Gadi Ginot (Physiologic)”.

„W pierwszej części pokazujemy, jak wygląda rynek, trendy, gdzie można znaleźć ciekawe nisze. Druga, poświęcona będzie praktykom i radom od doświadczonych startupowców: Jak wykorzystać media do budowania marki i czy warto współpracować z influencerami? Jak planować strategię rozwoju na rynki zagraniczne i jak namówić innych startupowców, by zintegrować swoje rozwiązanie z Twoim? Jak zbalansować rozwój technologiczny z działaniami marketingowo-sprzedażowymi oraz jak, po co i za ile rejestrować urządzenia z kategorii well–being?” – dodaje Justyna Uman-Ntuk, twórca wydarzenia.

Health & Lifestyle Festiwal to także świetna szansa na budowanie siatki kontaktów biznesowych. „W październiku będzie to dla mnie już trzecia konferencja MEDmeetsTECH. Za każdym razem, oprócz części merytorycznej, poznaję bardzo ciekawych ludzi. Stają się później często klientami, partnerami biznesowymi, a w kilku przypadkach – bliskimi znajomymi” – mówi Marcin, jeden z uczestników.

Program oraz rejestracja dostępne na http://medmeetstech.com/health2018. Wydarzenie jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów: startKRKup.