LIDER BIZNESU BEAUTY - 5 edycja konferencji

BEAUTY INSPIRATION

Data: czw., 20/04/2017 - 11:58 / Tagi: beauty inspiration, konferencja, MANAGER BEAUTY, BIZNES BEAUTY
Lider Biznezu Beauty - 5 Konferencja Beauty Inspiration

W dniach 29-30 maja br. odbędzie się największa biznesowa konferencja dla managerów obiektów beauty, spa i medycyny estetycznej. Po raz piąty organizowana jest przez wydawnictwo Beauty Inspiration. Tym razem konferencja odbędzie się w nowej, szkoleniowej formule! Prelegenci poprowadzą wykłady w formie warsztatów tak, aby przekazać jak najwięcej praktycznych rozwiązań do zastosowania w rozwoju biznesu beauty.

Podczas pierwszego dnia konferencji organizator zaplanował warsztaty biznesowe ujęte w bloki tematyczne pt.: JAK POZYSKAĆ KLIENTA, ZARZĄDZANIE I RENTOWNOŚĆ, MANAGER NA 100% oraz TRENDY BIZNESU BEAUTY. W gronie prelegentów między innymi takie uznane autorytety jak:

  • Dr Krzysztof Gojdź, Holistic Clinic - „Jak zbudowałem najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce”,
  • Kalina Ben-Sira, prezes sieci Klinik La Perla - „Funkcjonowanie biznesu beauty od kuchni, czyli strategiczne aspekty pracy managera”
  • Agata Wendzonka, właścicielka sieci salonów Kandra - „Najskuteczniejsze akcje promocyjne i reklamowe, które pozyskują klienta”,
  • Marta Fiłoń, trener biznesu spa & beauty - „Co robić, aby klient Cię nie porzucił?
  • Daniel Bossy, specjalista w zakresie kampanii reklamowych oraz kreowania skutecznych kampanii sprzedażowych: Jak pozyskać klienta przez Facebooka?

Cześć praktyczną zakończy wieczorna gala rozdania nagród w konkursie INSPIRACJE ROKU.

- Rynek stawia managerom beauty coraz większe wyzwania i powoduje, że muszą oni sprostać wielu nowym zadaniom. Podczas tegorocznej konferencji chcemy być im jeszcze bardziej pomocni i dlatego przygotowaliśmy ją w formie szkoleniowej. Skupimy się na rozwiązaniach, dzięki którym manager może stać się liderem nie tylko dla Twojego zespołu, ale także LIDEREM BIZNESU BEAUTY! - podkreśla Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, organizator konferencji.

Drugi dzień konferencji to zamknięte spotkanie dyskusyjne dla właścicieli i managerów beauty, służące wymianie doświadczeń w zakresie pozyskiwania i utrzymywania klienta, nowej roli managera, trendów beauty, polecanych rozwiązaniach i dostawcach sprzętu.

Dołącz do liderów biznesu beauty!

Szczegółowy program www.konferencja.beautyinspiration.pl
Aby być na bieżąco z informacjami o konferencji dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego warto być na konferencji (charakterystyka):

- SZKOLENIOWY CHARAKTER - Tylko konkretna wiedza biznesowa, wszystkie prelekcje to praktyczne porady, rozwiązania usprawniające zarządzanie biznesem beauty. Konieczne będą więc notatniki. Te oczywiście zapewniamy!
- PRAKTYCZNA WIEDZA - Powiemy jak rozwiązać problemy zarządzania i jakie działania podejmować, aby zwiększyć rentowność, np. jak pozyskiwać klientów przez Facebooka, co zrobić żeby klienci nie odchodzili i jakie zabiegi możesz wdrożyć.
- 300 MANAGERÓW - Jedyne miejsce w kraju, gdzie w jednym miejscu spotkasz managerów takich jak Ty, wyłącznie osoby zarządzające biznesem beauty, spa i medycyny estetycznej. Wymienisz doświadczenia i nawiążesz nowe kontakty.
- WYMIANA DOŚWIADCZEŃ - Drugi dzień konferencji to zamknięte spotkanie dyskusyjne wyłącznie dla właścicieli i managerów beauty. Tematy dyskusji: pozyskanie klienta, utrzymanie klienta, jak się powinien doskonalić manager, trendy beauty, opinie o sprawdzonych rozwiązaniach i dostawcach sprzętu i rozwiązań.
- STREFA INSPIRACJI - Specjalna, wydzielona przestrzeń wystawiennicza, gdzie partnerzy konferencji (dystrybutorzy rozwiązań, urządzeń i kosmetyki) zaprezentują przygotowane z myślą o uczestnikach konferencji specjalne propozycje.
- 100% PRAKTYCY - Nasi prelegenci to praktycy i eksperci w swoich dziedzinach, z dużymi doświadczeniem i osiągnięciami w prowadzeniu biznesu beauty. Ucz się od tych, którzy osiągnęli sukces.
- PODRĘCZNIK BIZNESU BEAUTY - Na konferencji otrzymasz specjalny skrypt, podręcznik (wydanie specjalne Beauty Inspiration) z artykułami o tematyce poruszanej podczas konferencji.

Więcej informacji
Beata Milewicz
BEAUTY INSPIRATION
508051138
b.milewicz@beautyinspiration.pl

 

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Lider Biznezu Beauty