Światowa branża dla urody w Kielcach

Data: pon., 20/06/2022 - 12:46 / Tagi: SLAVIC B2BEAUTY, TARGI KIELCE, TARGI B2B, BRANŻA BEAUTY

Slavic B2Beauty to unikatowe targi w skali kraju. 60 przedsiębiorców z 20 krajów przyjedzie do Targów Kielce, by poznać ofertę słowiańskich firm dla urody. Kontraktacje branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej Slavic B2Beauty potrwają dwa dni, 21 i 22 czerwca i będą miejscem nawiązywania międzynarodowych biznesów.

Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty, które odbędą się już w najbliższy wtorek i środę, 21 i 22 czerwca, w Targach Kielce, są absolutnie jedynym w swoim rodzaju takim wydarzeniem w kraju. To w pełni zorganizowane spotkanie dwóch stron biznesowych, które mają zaplanowany czas na poznawanie propozycji. Ofertę słowiańskich produktów do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci oraz suplementów diety i farmaceutyków pozna 60 kupców i dystrybutorów z całego świata. Pojawią się przedsiębiorcy z Australii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Hiszpanii, Tunezji, Kazachstanu, Kirgistanu, Holandii, Rumunii, Czech, Malezji, Algierii, Maroka, Izraela, Ukrainy, Dani, Kataru, Uzbekistanu, Australii, Bułgarii, Estonii i Polski. W tym gronie są też przedstawiciele największej sieci marketów w Katarze Lulu Hypermarket.

Slavic B2Beauty to jedyne takie targi na arenie krajowej
Przedsiębiorcy w jednym miejscu poznają ofertę 32 wystawców. I właśnie pod tym względem targi są unikatowe! Zamiast odbywać podróże do poszczególnych firm, tu, w Targach Kielce, otrzymują propozycje od ponad trzydziestu. Mają szansę nawiązać biznesowe partnerstwo z Izbami Gospodarczymi, międzynarodowymi firmami, konsorcjami i sieciami, które poszukują producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków.
Co nadaje wydarzeniu wyjątkowość, to także specjalnie utworzona platforma do umawiania spotkań między kupcami, a wystawcami, oraz prezentacja własnej marki. Wszyscy uczestnicy biorący udział w czerwcowych kontraktacjach branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty mają precyzyjnie zaplanowany kalendarz spotkań, który pozwoli firmom efektywnie wykorzystać czas, zapoznać się z ofertą kontrahentów oraz omówić najważniejsze tematy przyszłej współpracy.

Innowacyjna i kompleksowa oferta dla branży
Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentują przede wszystkim szeroką gamę kosmetyków i farmaceutyków dla całego ciała. Będą to między innymi polskie marki: Dr Irena Eris, A-Sense, Beliso, Organique, Eveline, Miraculum, PAESE, You & You, Mira Kosmetyki, Le-Le, Stara Mydlarnia, Ziołolek, Herbapol, Looksus Lashes oraz Color Care. Ale na tym nie koniec! Kolejne krajowe firmy zaproponują usługi w postaci mikrokapsułkowania, które jest innowacyjną metodą produkcji od Micro Capsules Factory, z kolei HEINZ-GLAS Działdowo pokaże usługi projektowania i wytwarzania szklanych opakowań. Kompleksowość oferty wystawców dopełni Wastech Recycling, który przedstawi propozycje zarządzania odpadami i ochrony środowiska.

Eksperci z pomocą prawną w zakresie międzynarodowego handlu
Co więcej, w trakcie dwóch dni producenci będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów doskonale zorientowanych w zagranicznych rynkach i specjalizujących się w systemach prawnych gospodarek z całego świata.
W tej kwestii wiedzą będzie służył też Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, który jest partnerem Kontraktacji i od lat dba o ochronę praw i reprezentowanie interesów swoich członków na arenie krajowej i zagranicznej.

Przedsiębiorcy z różnych stron świata zwiedzą Kielce
Slavic B2Beauty jest wspierany także przez Kielecki Park Technologiczny. Dlatego dzień po targach, 23 czerwca, przedsiębiorcy przyjadą tu z wizytą studyjną. Spotkają się z lokatorami Parku, którzy w swoich proponują kosmetyki, farmaceutyki i inne branżowe artykuły. Zapoznają się też z możliwościami i działalnością technoparku, zwiedzając jego obiekty.

Pierwsze w Polsce targi kontraktacyjne dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej SLAVIC B2BEAUTY odbędą się w Targach Kielce we wtorek i środę, 21 i 22 czerwca.