Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2022

Data: pt., 16/09/2022 - 08:41 / Tagi: TARGI URODA, targi kosmetyczne, TARGI FRYZJERSKIE, BRANŻA BEAUTY
TARGI URODA

Trwają przygotowania do największych targów kosmetyczno-fryzjerskich w północnej Polsce!

Targi URODA to wyjątkowe, pod względem charakteru i zasięgu, wydarzenie branży beauty, które ma niekwestionowaną pozycję na mapie wiodących wydarzeń branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Wydarzenie wyczekiwane tym bardziej, że wraca do swojej standardowej, stacjonarnej formuły, po 3 letniej przerwie wywołanej pandemią.

Targi cieszą się uznaniem i wysoką frekwencją zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Organizatorzy zadbali, by w tegorocznym, imponującym programie każdy znalazł coś dla siebie i szacują, że w tym roku zainteresowanie będzie równie wysokie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16.10.2022 roku, w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Targi kierowane są zarówno do potrzeb profesjonalistów z branży, jak i miłośników piękna.

Jesienna, 23. edycja Targów URODA to idealna okazja do promocji swoich produktów i usług, zapoznania się z nowościami, premierami oraz trendami kosmetycznymi i fryzjerskimi na nadchodzący sezon 2022/2023, a także nawiązania kontaktów biznesowych z kraju i ze świata.

Nie zabraknie tu także okazji do doskonalenia swoich umiejętności (fryzjerskich, barberskich, kosmetycznych). Atrakcyjny program daje możliwość sprawdzenia się w renomowanych, międzynarodowych mistrzostwach, prestiżowych konkursach i fascynujących pokazach.

Pierwszy dzień targów otworzą 10. Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji inspirowane serialem „EUPHORIA”, organizowane przez Beauty Art. – Szkołę Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej, dedykowane pokoleniu Z.

Konkursom, w ramach Dnia Fryzjera, organizowanym przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw i działającą przy Izbie Wojewódzką Komisję Branżową Fryzjersko-Kosmetyczną, sędziować będzie międzynarodowe jury. Tegorocznej edycji Targów towarzyszyć będzie także akcja charytatywna „Czesanie za uśmiech”, której celem jest wsparcie podopiecznych  Hospicjum Pomorze Dzieciom  i promocja talentów fryzjerskich. Jak co roku, za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek, plejada mistrzów fryzjerstwa z kraju i ze świata będzie czesała i strzygła chętne osoby. Gościem honorowym wydarzenia będzie kreatorka fryzur, Jaga Hupało.

Poza bogatą ofertą stoisk wypełnionych profesjonalnymi produktami, tegoroczna edycja będzie miała także charakter edukacyjny. Goście Targów będą mogli wysłuchać prelekcji w ramach Konferencji Naukowej URODA SCIENCE, która przewiduje sesję kosmetologiczną, trychologiczną, dietetyczną i podologiczną. Partnerem naukowym konferencji jest Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, a patronat instytucjonalny objął Gdański Uniwersytet Medyczny. Po konferencji odbędzie się także Sesja Młodych Naukowców, dedykowana studentom, której celem jest zachęcenie do debaty młodych osób żywo zainteresowanych naukową stroną piękna.

Na uczestników czeka także seria kreatywnych warsztatów o różnorodnej tematyce. Wśród nich warsztat ze stylizacji, z jogi twarzy, z komunikacji marketingowej, z obsługi klienta, żywieniowy – dotyczący wpływu diety na urodę oraz z opalania natryskowego.

A to nie koniec atrakcji. Szczegółowy program Targów dostępny będzie wkrótce na www.urodatargi.pl.

Zapraszamy na weekend z URODĄ w dniach 15-16.10.2022!
 

***

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Baran, m.baran@attentionmarketing.pl , tel. 603 952 238