Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Data: czw., 17/05/2012 - 12:08 / Tagi: Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Zapraszamy Państwa do podjęcia nauki w naszej szkole policealnej na kierunku Technik usług kosmetycznych. Zajęcia odbywają się w systemie dziennym i zaocznym (cztery semestry) oraz proponujemy naukę dla osób nieposiadających wykształcenia średniego na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych w następujących kwalifikacjach:

A.61 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy.
A.62 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp.

Po ukończeniu szkoły zdaniu i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Absolwent otrzymuje tytuł Technika usług kosmetycznych.

W trakcie nauki szkoła umożliwia udział w seminariach, kongresach kosmetycznych, imprezach branżowych takich jak pokazy i szkolenia prowadzone przez przedstawicieli polskich i zagranicznych firm kosmetycznych. Są one okazją do zdobycia certyfikatów, które wzmacniają pozycję w oczach potencjalnych pracodawców.

Bierzemy udział w konkursach kosmetycznych a także sami organizujemy na terenie szkoły. Nasze Słuchaczki zdobywają nagrody i wyróżnienia.

Wykłady i ćwiczenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę. Pracownie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Ponadto w naszej Szkole można kształcić się w następujących zawodach :
Opiekun medyczny, Technik masażysta, Terapeuta zajęciowy, Higienistka stomatologiczna, Opiekunka dziecięca, Asystentka stomatologiczna.

JESTEŚMY SZKOŁĄ PAŃSTWOWĄ BEZPŁATNĄ !!!
 

Podjąłeś decyzję – zgłoś się do nas !!!

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
81-346 Gdynia ul. Żeromskiego 31
Tel. 58 20-81-17, e-mail : sekretariat@msz.vti.pl , www.wzspgdynia.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni