BioClassica – moc natury i nowoczesna technologia

BioClassica – moc natury i nowoczesna technologia

Pielęgnacja skóry - Bio-Classica

Zależy Ci na skutecznej pielęgnacji, a jednocześnie chcesz, by produkty, których używasz, posiadały jak najwięcej składników roślinnych? Nowa generacja linii BioClassica łączy te 2 aspekty! To efekt naszych prac nad stworzeniem kosmetyków naturalnych i wysoce efektywnych.

Głównym zadaniem tej serii jest profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz nawilżanie. Znalazły się w niej grupy preparatów przeznaczonych dla skóry odwodnionej, bardzo suchej oraz tłustej i trądzikowej. Wierzymy, że wśród szerokiej gamy tych produktów każda klientka odnajdzie swoją indywidualną drogę pielęgnacji. Niewątpliwym atutem serii jest także doskonała wydajność kosmetyków przy zachowaniu przystępnej ceny.

Zadbaliśmy o źródła wykorzystanych przez nas surowców roślinnych. Wszystkie pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i są zgodne z zasadami fair trade. Zostały stworzone według konceptu GreenTec, co oznacza, że są pozbawione składników odzwierzęcych, olejów mineralnych i silikonowych, PEG-ów, parabenów i oleju palmowego. Za to wypełniliśmy je promedycznymi substancjami czynnymi dającymi widoczne rezultaty oraz proekologicznymi składnikami aktywnymi.

 
Bogactwo substancji aktywnych

W BioClassice skuteczne komponenty odzwierzęce zastąpiliśmy ich wegańskimi substytutami, np. pozyskane biotechnologicznie proteiny jedwabiu. Dzięki nim nie rezygnujemy z właściwości powłokotwórczych, jakie posiada ten cenny składnik oraz uczucia niezwykłej miękkości skóry.

W produktach zastosowaliśmy także innowacyjną biomimetyczną bazę DLS. Jej podobna do skórnej struktura jest doskonale tolerowana przez układ odpornościowy. Obecne w bazie lipidy odnawiają barierę lipidową i wzmacniają jej funkcję ochronną.

Innym dobroczynnym komponentem jest kompleks baobabu i białego hibiskusa. Te dwie wartościowe rośliny są wykorzystywane w walce ze zmarszczkami mimicznymi. Miąższ owocu baobabu z kolei jest niezwykle bogaty w antyoksydanty.

Dużą rolę w produktach odgrywają szlachetne oleje, takie jak Inca omega, z baobabu, jojoba, ze słodkich migdałów czy z nasion ogórecznika. Regenerują i odżywiają skórę, dodając jej elastyczności.
Ekstrakt ze złotych alg obecny w preparatach ma za zadanie łagodzić i chronić DNA przed promieniami UV oraz przeciwdziałać czynnikom zapalnym.

Kosmetyki do cery tłustej i problematycznej wzbogaciliśmy w Acnacidol i Sebomine® - składniki te regulują pracę gruczołów łojowych, odkażają i zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych.

 
MASAŻ kamieniami awenturynowymi
Na bazie produktów z serii powstała wyjątkowa kuracja polecana dla cer suchych i odwodnionych: Aventurin Relax. W tym silnie nawilżającym zabiegu głównym elementem jest masaż uwalniający stres wykonywany przy pomocy pałeczek awenturynowych. Wykorzystanie awenturynu w tej kuracji jest nie bez znaczenia – kamień ten działa relaksująco i odprężająco. Obecne w preparatach składniki aktywne: kwas hialuronowy, jedwab i kolagen głęboko nawilżają, zmniejszają utratę wilgoci i uspokajają.

Linia BioClassica dostępna na www.b2.belter.pl
Sklep detaliczny: www.skinmania.pl
 

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Bioclassica - Dr.Belter
Bioclassica - Dr.Belter
Bioclassica - Dr.Belter

Artykuł sponsorowany