Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie

Data: śr., 23/01/2013 - 12:26 /
Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia - logo

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
w Warszawie

ul. Drawska 27, 02-202 Warszawa 
tel. 606 421 283
www.kosmetyka.edu.pl
kosmeto@wszkipz.pl

O UCZELNI
Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia jest prestiżową uczelnią w Warszawie założoną w 2000 roku w odpowiedzi na potrzebę dynamicznie rozwijającej się branży kosmetycznej i zapotrzebowanie firm na wysoko wykwalifikowanych specjalistów – kosmetologów.

REKRUTACJA

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nowoczesne i komfortowe warunki nauki
Bardzo ważny punkt w programie praktycznego kształcenia zajmują zajęcia w laboratoriach chemii kosmetycznej i w nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych gabinetach kosmetycznych.

Praktyczny wymiar zajęć
Studenci biorą czynny udział w zajęciach. Ćwiczenia odbywają się w małych grupach pod okiem instruktora, który ocenia każdego studenta indywidualnie.

Elastyczny tryb nauki dostosowany do Twoich potrzeb
Prowadzimy studia licencjackie i magisterskie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Część zajęć teoretycznych prowadzona jest w trybie interaktywnych wykładów online, gdzie studenci maja możliwość na odległość aktywnie uczestniczyć w wykładach.

Będziesz studiował z najlepszymi
Gwarantujemy nowoczesny autorski pogram nauczania wdrażany przez naukowców światowej sławy i praktyków pełniących wysokie stanowiska w największych przedsiębiorstwach zarówno w kraju, jaki i za granicą.

Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
Zdobędziesz umiejętności zawodowe już na studiach, dzięki praktykom i stażom organizowanym przez uczelnię i instytucje, z którymi WSZKiPZ współpracuje.

Możliwość udziału w innowacyjnych badaniach naukowych
WSZKiPZ jest posiadaczem patentów naukowych z dziedziny kosmetologii oraz autorem wielu prac badawczych. Nasz ośrodek badawczo-dydaktyczny nieustannie inwestuje w rozwój nowych projektów naukowych i nasi studenci bardzo często przy nich współpracują. Jest to nie tylko wspaniała przygoda, ale i świetna pozycja w Twoim CV!

Uzyskasz dyplom najbardziej prestiżowej uczelni kosmetologicznej w Polsce
Nasi absolwenci są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami docenianymi w Polsce i za granicą. Wielu z nich rozwija swoje kariery w międzynarodowych firmach, albo z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą!

W 2017 roku WSZKiPZ została wyróżniona znakiem Jakości: Studia z Przyszłością za prowadzone przez nas kierunki Kosmetologia I stopnia i Kosmetologia II stopnia - jako jedyna uczelnia w Polsce, kształcąca w tym obszarze, na poziomie studiów II stopnia!

STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ 2017

Od 2000 roku mury Uczelni opuściło blisko 1800 absolwentów. Z powodzeniem prowadzą własne działalność gospodarczą, albo pracują w liczących się na rynku firmach branży kosmetycznej (BASF, YONELLE, NIVEA, HEALTH AND BEAUTY MEDIA, BANDI) i piastują tam wysokie stanowiska. Niektórzy z wyróżniających się studentów po ukończeniu WSZKiPZ zdecydowali się pozostać w branży edukacyjnej – teraz oni uczą innych stać się najlepszymi.


Justyna Tomala

 

Kierunki studiów


Studia Licencjanckie

Kierunki studiów
Kosmetologia

Ścieżka kształcenia
Kosmetyka pielęgnacyjna
Podologia
Odnowa biologiczna

 

Studia Magisterskie II stopnia

Kosmetologia
 
Kosmetologia estetyczna
Chemia kosmetyków

 

Studia Podyplomowe Programowe

Chemia i technologia kosmetyków
Kosmetologia w medycynie
Kosmetologia praktyczna
Podologia

Chemia wyrobów gospodarczych (w przygotowaniu) 

WSZYSTKIE STUDIA TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM


Rekrutacja Trwa

Studia Podyplomowe w Modułach

MODUŁY - sam układasz program studiów!

  • Oszczędzasz czas i pieniądze - wybierasz tylko te moduły, które są Ci potrzebne (minimum to 60 punktów ECTS – ale możesz więcej)
  • Uczysz się szybko (każdy moduł trwa od 10 do 40 godzin), bo program jest skondensowany, oparty na praktyce i dostosowany do rynku pracy
  • Potrzebujesz pomocy? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać zestaw modułów odpowiedni do Twoich potrzeb i planów zawodowych


W PROGRAMIE
Chemia i technologia kosmetyków
Kosmetologia w medycynie
Kosmetologia praktyczna
Podologia
Chemia wyrobów gospodarczych (w przygotowaniu)

 

KURSY I SZKOLENIA – w modułach!

Samodzielnie wybierasz moduły: ile chcesz i jakie chcesz! Możesz więc stworzyć własny program kursu, idealny dla Ciebie! Wejdź na kosmetyka.edu.pl i sprawdź, jakie moduły oferujemy w zakresie:
 

Baza dydaktyczna
Centra dydaktyczno-badawcze

Ogromne znaczenie dla jakości kształcenia w WSZKiPZ ma jej baza dydaktyczna, unikalna na skalę całego kraju. Poza licznymi salami wykładowymi z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym (rzutniki, komputery, tablice interaktywne), Uczelnia dysponuje kilkoma pracowniami (w tym: podologii oraz masażu i fizjoterapii), kilkoma laboratoriami chemii kosmetycznej, a także laboratorium metod oceny kosmetyków oraz transportu transepidermanlnego. Studenci korzystają też z pracowni komputerowych z dostępem nie tylko do książek, ale także do czasopism naukowych i cennych, międzynarodowych baz naukowych.

 

Praktyka czyni cuda

 Rekrutacja

O przyjęciu na studia do Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona.
 

Kontakt

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
ul. Drawska 27, 02-202 Warszawa 
tel. 606 421 283
tel. 22 635 50 09, fax.: 22 635 73 62
kosmeto@wszkipz.pl
www.kosmetyka.edu.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Studiuj z najlepszymi - Rekrutacja trwa !