Trychologiczne terapie ORising

Wyłączny dystrybutor w Polsce MM Monika Oberda

fitokosmetyki marki ORising
Fitokosmetyki marki ORising stworzone zostały, aby dać bezpieczną odpowiedź na wszystkie problemy, dotyczące estetyki i zdrowia włosów. Są sprawdzonymi i cieszącymi się dużą popularnością preparatami w wielu krajach, ze względu na ich wysoką skuteczność w terapiach. Formuły oparte na ziołach i innych naturalnych substancjach są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Oferowane produkty zalecane są do stosowania w gabinetach trychologicznych, salonach fryzjerskich oraz do użytku w codziennej pielęgnacji.
 
CZYM JEST TRYCHOLOGIA?
Trychologia jest dziedziną nauki zajmującą się naturalną pielęgnacją włosów. Zajmuje się głównie przypadkami wypadania włosów, łysienia i dolegliwościami takimi jak łuszczyca, łupież czy łojotok. Trychologiczna ocena włosów i skóry głowy jest metodą bardzo skuteczną. Pozwala na precyzyjne postawienie diagnozy i podjęcie odpowiedniej terapii oraz profilaktyki.
Głównymi przyczynami obciążającymi włosy i będącymi powodem ich wypadania są zanieczyszczenia środowiska, spaliny samochodowe, nieodpowiednia dieta oraz stres. Czynniki te przyczyniają się do zaburzeń w mikrokrążeniu skóry głowy i powodują niedostateczne odżywienie mieszków włosowych. Terapia trychologiczna polega na ponownym pobudzeniu krążenia i tym samym dostarczeniu niezbędnych mikroelementów dla mieszków włosowych i wtórnym wzroście włosów.

JAK PRZEBIEGA TERAPIA?
Terapia rozpoczyna się od dokładnego wywiadu i poznania problemów danego pacjenta. Następnie sprawdza się skórę głowy i włosy za pomocą specjalnej mikrokamery. Badanie to pozwala na ocenę korzeni włosów, ich kondycji oraz stanu skóry głowy. W razie stwierdzenia zaburzeń na skórze głowy dobierana jest określona seria zabiegów umożliwiająca poprawienie jej kondycji poprzez dostarczenie substancji czynnych do mieszków włosowych. Skórę głowy pobudza się za pomocą masażu. Efekt odrastania włosów jest możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu produktów zawierających olejki i esencje pochodzenia naturalnego o wysokiej zawartości minerałów, białek, witamin, które stanowią substancje odżywcze dla mieszków włosowych. Taki unikalny skład zawierają produkty marki ORising. Indywidualnie dla każdego zostają dobrane odpowiednie zestawy produktów do codziennego, domowego stosowania. Dzięki takiej terapii rezultaty są widoczne w ciągu kilku miesięcy.

KIEDY TERAPIA JEST SKUTECZNA?
Terapia przynosi rezultaty w przypadku łysienia typu męskiego (testosteronowego) oraz łysienia kobiet w okresie klimakterium, gdy następują zaburzenia hormonalne, a także w problemach: łysienia plackowatego, łupieżu suchego i tłustego, łojotokowego zapalenia skóry głowy, przetłuszczającej się skóry głowy, łuszczycy skóry głowy, ypadania włosów, łysienia całkowitego.

REZULTATY TERAPII
Dzięki specjalistycznym metodom rezultaty pojawiają się w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia serii zabiegów  z zastosowaniem produktów marki ORising. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach. Przebieg terapii zostaje dostosowany indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Kompleksowa kuracja w przypadku problemów z łupieżem jest w stanie zlikwidować objawy w ciągu 6 tygodni. W celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu wymaganych jest kilka zabiegów. W przypadku łuszczycy po 3-4 zabiegach ustaje podrażnienie skóry. Trychologiczne terapie są bardzo efektywne, szybkie i bezbolesne. Więcej informacji o rezultatach znajdziesz na naszej stronie: www.orising.pl

JAKIE PRODUKTY SĄ UŻYWANE?
Ze względu na wysoką skuteczność działania produkty marki ORising są bardzo popularne w wielu krajach i często stosowane w terapii trychologicznej. Wysoka jakość kosmetyków wynika z ich unikalnej formuły. Preparaty marki ORising oparte są na ziołach i produktach roślinnych pochodzących z upraw organicznych oraz wzbogacane są m.in. o komórki macierzyste. Produkty ORising pełnią również rolę profilaktyczną w utrzymaniu dobrego stanu włosów i skóry głowy przede wszystkim poprzez zachowanie prawidłowej równowagi. Składniki aktywne zawarte w tych preparatach zapewniają odpowiednią higienę, regulują stopień natłuszczenia, nawadniają skórę i usuwają martwe komórki, co w konsekwencji pozwala utrzymać lepsze natlenienie skóry głowy i stabilizację powłoki hydrolipidowej. Wszystko to prowadzi do pozbycia się uciążliwych problemów ze skórą głowy i daje możliwość cieszenia się pięknymi włosami.


 

Artykuł sponsorowany