Najlepsze produkty i urządzenia do salonów beauty i spa

Beauty Inspiration

Data: pt., 09/09/2016 - 12:36 / Tagi: beauty inspiration

Wybierając odpowiedni produkt czy urządzenie do swojego spa czy salonu beauty, możesz przekopywać ogromną ofertę rynku na własną rękę. Ale możesz też prościej – zdać się na rekomendacje specjalistów.

Taką rekomendacją są produkty nagrodzone w tegorocznym konkursie Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration. To propozycje wybrane przez ponad 20-osobowe jury, grono specjalistów (ekspertów rynkowych, managerów obiektów beauty i spa, kadrę naukową i kosmetologów).

Jeżeli planujesz zakup nowych urządzeń, wprowadzenie nowej marki kosmetyków lub rozszerzenie oferty – koniecznie zobacz najlepsze produkty 2016.

Oglądaj w dogodnej dla siebie formie:

  • jako zestawienie na stronie www: zobacz zestawienie
  • lub pobierz katalog PDF z prezentacją nagrodzonych produktów: Pobierz katalog
Inspiracje roku 2016
INSPIRACJE ROKU 2016

Inspiracje Roku 2016 to konkurs, którego ideą jest wyróżnianie oraz wskazanie inwestorom i managerom sprawdzonych produktów i urządzeń dedykowanych do obiektów beauty i spa. Jego organizatorem jest wydawnictwo BEAUTY INSPIRATION. W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu Inspiracje Roku Beauty Inspiration, jury przyznało nagrody w 8 kategoriach: kosmetyki do makijażu, kosmetyki profesjonalne do zabiegów, kosmetyki profesjonalne do zabiegów premium, zabiegi kosmetyczne, urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało, urządzenia fitness, suplementy diety oraz produkty nowatorskie i unikatowe.

INSPIRACJE ROKU 2016
Podpis

beautyinspiration.pl