KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE

Beauty inspiration, E-book

Pod takim tytułem ukazało się najnowsze e-wydawnictwo specjalne magazynu Beauty Inspiration.

Pokaźnych rozmiarów e-book zawiera 62 artykuły o najpopularniejszych zabiegach, terapiach oraz trendach kosmetologicznych i medycyny estetycznej, które ukazały się w magazynie Beauty Inspiration w ostatnich dwóch latach. Wszystkie artykuły opisują zabiegi, terapie i technologie wyłącznie od strony praktycznej. Łącznie jest to 355 stron wiedzy wprost do zastosowania i inspiracji. E-wydawnictwo przystosowane jest do czytania na komputerach i smartfonach. Ma łatwą nawigację i interaktywne treści.

Powstanie e-wydania specjalnego to odpowiedź Beauty Inspiration na potrzeby współczesnego rynku, jak uzasadnia to we wstępie do e-booka Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration.

- Rynek usług beauty, szczególnie w sektorze medycyny estetycznej, przeżywa złote czasy. Na urodowej mapie Polski stale przybywa nowych gabinetów, klinik i salonów. Jak długo potrwa dobra passa? Trudno przewidzieć. Niektórzy analitycy rynkowi wieszczą, że kryzys czeka nas już jesienią 2018 roku. Miejmy nadzieje, że ich prognozy okażą się jedynie nietrafioną przepowiednią. Jakkolwiek by się jednak nie działo, biorąc pod uwagę rosnącą konkurencję na rynku usług beauty i medycyny estetycznej, szczególnego znaczenia nabiera jakość oferty. Dobry efekt pozabiegowy i zadowolony klient to wciąż wartość ponadczasowa. I ta uniwersalna prawda stała się podstawą decyzji przygotowania e-wydania specjalnego Beauty Inspiration - Kosmetologia i Medycyna Estetyczna w Praktyce.

E-book jest dostępny na stronie: http://beautyinspiration.pl/ebook/

Kliknij na obrazek żeby powiększyć