JAK POWINNA WYGLĄDAĆ DOBRA OFERTA ZABIEGOWA?

Dr.Belter zaprasza na webinar z Beatą Adamczyk

Webunar

Zarządzasz salonem więc już wiesz, że oferta zabiegowa to również wizytówka salonu. Zapewne też słyszałeś, że dobrze zbudowana oferta handlowa to podstawa w osiągnięciu sukcesu. To z pozoru łatwe zadanie wymagało od Ciebie uwzględnienia wielu czynników.

Ale czy nadal oferta Twojego salonu jest atrakcyjna i buduje zaufanie do Twojej marki? Czy prezentuje korzyści i zalety wynikające z zakupu usługi?

Firma Dr.Belter zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze, podczas którego będzie można poznać kilka najważniejszych założeń, jakimi należy kierować się przy sprawdzaniu atrakcyjności oferty zabiegowej w salonie beauty.

Szkolenie odbędzie się 28 marca 2019 r. o godzinie 19.
Poprowadzi je Beata Adamczyk - międzynarodowy konsultant rynku spa & beauty oraz konsultant marki Dr.Belter.

Temat webinaru: JAK POWINNA WYGLĄDAĆ DOBRA OFERTA ZABIEGOWA?

Dobra oferta zabiegowa, czyli jaka?

  • prezentująca korzyści i zalety wynikające z zakupu Twojej usługi, produktu
  • budująca zaufanie do Twojej marki
  • przejrzysta, konkretna, czytelna dla Twoich klientów
  • przede wszystkim zyskowna
  • wyróżniająca się na rynku

Beata Adamczyk
Międzynarodowy konsultant rynku spa & beauty. Współpracuje z inwestorami w kraju i zagranicą, tworząc na ich potrzeby unikalne koncepcje gabinetów dla nowo powstających salonów, a także hoteli. Wdrażając jednocześnie nowatorskie rozwiązania biznesowe, które wspierają merytorycznie kadrę zarządzającą zapewniając sukces przedsięwzięciu, którego jest współtwórcą. Uwielbia pracę z ludźmi, na swoich wykładach, warsztatach naukowo - szkoleniowych przekazuje im swoją wiedzę i doświadczenie, aby i Oni stali się ekspertami w tym co robią.

Zgłoś swój udział w webinarze wysyłając wiadomość na biuro@belter.pl