Pianka samoopalająca DR.BELTER – przepis na piękną opaleniznę

Choć naukowcy nie przestają przypominać oraz przestrzegać przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych na skórę, to każdy chyba przyzna, że opalone ciało wygląda bardzo atrakcyjnie. Zamiast wylegiwać się godzinami na pełnym słońcu, namawiamy by sięgnąć po bezpieczny samoopalacz. Tym razem podpowiadamy jak krok po kroku sprawić, aby opalenizna była naturalna i równomierna dzięki nowemu preparatowi »sun« marki DR.BELTER.

Pianka o lekkiej konsystencji, zawierająca kompleks DR.BELTER® Caramel Teint Complex, który zapewnia wyjątkowo naturalną i zdrową opaleniznę bez konieczności ekspozycji na promienie słoneczne. Pozwala na stopniowanie intensywności efektu. Wodoodporna opalenizna utrzymuje się przez kilka dni, następnie blednie w miarę łuszczenia się naskórka. Zawartość biomimetycznych kompleksów kojących i wyciągu z oczaru wirginijskiego zapewnia właściwą pielęgnację skóry. Pianka jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery.

Aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat, niezbędna jest równomierna warstwa rogowa naskórka. W tym celu należy zastosować peeling, np. zestaw »intensa®« do peelingu twarzy oraz rękawicę »samtea®« do peelingu ciała. Po wykonaniu peelingu/depilacji skóry dobrze jest odczekać ok. 8 godzin przed nałożeniem samoopalacza. Szczególną uwagę należy zwrócić na suche obszary skóry, np. pięty, kolana i łokcie. Przed każdym nałożeniem samoopalacza zaleca się dokładnie oczyścić skórę, najlepiej przy użyciu żelu lub pianki oczyszczającej.

Aplikacja - twarz:

 1. Naciśnij atomizer ok. 1-2 razy, umieść piankę w miseczce, a następnie szybko rozprowadź przy użyciu pędzla do makijażu na skórze twarzy i szyi tak, by uzyskać równomierną warstwę.

 2. Rozprowadź niewielką ilość w okolicy linii włosów, uszu i szyi, aby wyrównać koloryt skóry w tym obszarze.

 3. Po kilku minutach użyj lekkiego kremu nawilżającego (polecamy np. krem »BIOCLASSICA« [AquaSilk 24]), aby wyrównać koloryt wszystkich obszarów skóry posmarowanych samoopalaczem. Uwaga: Ten krok jest niezbędny, aby osiągnąć równomierną opaleniznę!

Alternatywny sposób aplikacji:
1. Naciśnij atomizer ok. 1-2 razy i rozprowadź piankę dłońmi na skórze twarzy.

2. – 4. Postępuj w powyżej opisany sposób.

5. Po nałożeniu samoopalacza dokładnie umyj ręce.

Aplikacja - ciało:

 1. Rozprowadź piankę bezpośrednio na obszarze skóry, który chcesz opalić. Piankę należy nakładać szybkimi ruchami, najlepiej za pomocą pędzla do makijażu tak, aby uzyskać równomierną warstwę.

 2. Po kilku minutach użyj balsamu do ciała (polecamy np. balsam »samtea®« Bio-Satin lub »sun« After Sun Advanced), aby wyrównać koloryt skóry.

Uwaga: Ten krok jest niezbędny, aby osiągnąć równomierną opaleniznę!

Aby uzyskać opaleniznę o lżejszym zabarwieniu, wystarczy wymieszać piankę z kosmetykiem do pielęgnacji twarzy lub skóry.

Po zastosowaniu:
Po nałożeniu pianki gołymi dłońmi umyj dokładnie ręce mydłem, najlepiej przy użyciu szczoteczki do czyszczenia paznokci.

Wskazówki:
Odczekaj, aż pianka samoopalająca i krem nawilżający całkowicie wchłoną się w skórę. Unikaj noszenia obcisłych ubrań. Po nałożeniu pianki samoopalającej odczekaj co najmniej 3 godziny przed wysiłkiem fizycznym.
Plamy na skórze lub zbyt intensywną opaleniznę twarzy można skorygować za pomocą wacika i toniku. W skrajnych przypadkach można użyć soku cytrynowego. Plamy lub zbyt intensywną opaleniznę ciała można skorygować po kąpieli za pomocą rękawicy do peelingu orientalnego »samtea®«.
Ciesz się piękną i zdrowo wyglądająca opalenizną oraz intensywnie nawilżoną skórą.
Mus samoopalający DR.BELTER już DOSTĘPNY w naszej ofercie!
www.belter.pl
www.skinmania.pl

Artykuł sponsorowany