Targi BEAUTY w DÜSSELDORFIE | 29 - 31 marca 2019 r.

Data: śr., 06/02/2019 - 13:54 / Tagi: beauty dusseldorf, TARGI BEAUTY, BRANŻA BEAUTY, KOSMETYKI, Spa, WELLNESS
Targi beauty - Dusseldorf

W ostatni weekend marca 2019 r. w Düsseldorfie wszystko będzie się kręcić wokół piękna. W dniach od 29 do 31 marca podczas targów BEAUTY DÜSSELDORF swoją ofertę przedstawi ponad 1500 wystawców, producentów i niezależnych marek. W tych dniach Düsseldorf będzie najważniejszym miejscem spotkań profesjonalistów i wielbicieli piękna. Każdego roku około 55.000 odwiedzających z całego świata ma szansę, jako pierwsi poznać ofertę nowych produktów, zabiegów, trendów oraz usług w branży.

Co nowego w 2019? W tym roku oprócz hal 9-12 zagospodarowana zostanie dodatkowo hala nr 13, w której prezentowana będzie biżuteria oraz akcesoria.

Targi kosmetyków, paznokci, stóp, wellness i spa BEAUTY DÜSSELDORF – to wydarzenie, które ma na celu dostarczyć jak najwięcej informacji o innowacjach, wiedzy branżowej oraz możliwości do dalszego doskonalenia się. Program wspierający, zawierający liczne wykłady sprosta najwyższym branżowym wymaganiom. Na targach nie zabraknie stref do relaksu i chilloutu, kawiarni i restauracji, a infrastruktura targowa sprawi, że wizyta na targach będzie w pełni komfortowa i pełna nowych wrażeń.

Aktualne trendy i innowacje
Branża kosmetyczna przedstawiona zostanie w halach 10 i 11, gdzie wystawcy oraz producenci zaprezentują kosmetyki do pielęgnacji ciała, makijażu oraz kosmetyki do zabiegów. Oferowane będą produkty do pielęgnacji i oczyszczania skóry, kosmetyki naturalne, przedstawione zostaną trendy makijażowe, jak i nowoczesne procedury zabiegowe wraz z innowacyjnym sprzętem do zabiegów.

Sektor Wellness & Spa w hali nr 9 będzie strefą odpoczynku i relaksu, zostaną tam przedstawione produkty i zabiegi odprężające, techniki relaksacyjne w systemie terapeutycznym i kabinowym. Wystawcy zaprezentują aktualne trendy na kolejny rok, a podczas Meeting Point Wellness & Spa omówione zostaną tematy biznesowe, jak i te związane z nowymi trendami i zabiegami. Także specjaliści od pielęgnacji i chorób stóp przedstawią w hali nr 9 produkty do pielęgnacji stóp, aparaturę oraz elementy wyposażenia salonów, a specjaliści od stylizacji paznokci i manicure będą mogli dowiedzieć się o nowych produktach i technikach zabiegowych, jak i o pielęgnacji dłoni i paznokci.

Więcej informacji: www.beauty-duesseldorf.com

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Targi beauty - Dusseldorf
Targi beauty - Dusseldorf
Targi beauty - Dusseldorf
Targi beauty - Dusseldorf