AKADEMIA ZDROWIA I URODY - ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY I LEKCJE ONLINE

Akademia

„Jak być młodym i zdrowym? Podstawa to gruntowna wiedza w temacie, którą możecie zdobyć w projekcie przygotowanym specjalnie dla Was”.

Słowami Rektora Uczelni WSIiZ, Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba chcielibyśmy serdecznie zaprosić do zapisów na bezpłatne lekcje online, warsztaty, spotkania w ramach projektu edukacyjnego „Akademia Zdrowia i Urody”.
Projekt trwa od 15 lutego do 15 kwietnia br.

Organizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie we współpracy z Partnerami Uczelni.

Czeka na Was ponad 50 bardzo interesujących, bezpłatnych spotkań, lekcji online oraz warsztatów w specjalistycznych pracowniach i laboratoriach Uczelni, w formie stacjonarnej prowadzonych przez wybitnych specjalistów - wykładowców WSIiZ. Nie zabraknie również spotkań z naszymi studentami, którzy opowiedzą dlaczego warto studiować w WSIiZ.

Ideą projektu jest przede wszystkim popularyzacja wiedzy w zakresie kosmetologii, chemii kosmetycznej, dietetyki, chemii żywności, dostarczenie rzetelnych informacji m. in.: z zakresu prawidłowej pielęgnacji twarzy, ciała, stóp, racjonalnego odżywiania, bezpieczeństwa żywności, tworzenia, składu i działania kosmetyków, rozwoju osobistego oraz nauka konkretnych umiejętności, np. technik komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, radzenia sobie ze stresem.

Zapisy oraz szczegółowe informacje na temat warsztatów i spotkań w ramach Akademii Zdrowia i Urody dostępne na stronie: https://wsiiz.pl/akademia-ziu

Zapraszamy serdecznie!

Zaproszenie Rektora Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia:
https://www.youtube.com/watch?v=vt-XHO5mn4Q&feature=youtu.be
 


     02-366 Warszawa
     ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18
     tel. +48 22 646 20 60
     tel./fax +48 22 646 34 18
     www.wsiiz.pl