MÓJ SALON nr 01 wiosna/lato 2016

Redakcja Mój Salon.eu Magazyn

Data: wt., 05/07/2016 - 12:07 / Tagi: świat urody
Mój Salon.eu Magazyn

Magazyn Mój Salon.eu w wersji papierowej – ogromna dawka inspiracji ze świata urody.

Znajdziesz w nim ciekawe i starannie opracowane artykuły stworzone we współpracy z najlepszymi specjalistami.

Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy obszerną relację z IV edycji Międzynarodowych Targów ESTHETIC SHOW Wiosna 2016, które odbyły się 2-3 kwietnia w Warszawie.

Dzięki magazynowi poznasz najświeższe trendy w makijażu letnim – zarówno dziennym, jak i wieczornym.

Przedstawimy Ci najmodniejsze fryzury na nadchodzący sezon i niesamowicie prosty tutorial, przy pomocy którego stworzysz efektowną fryzurę idealną na cieplejsze dni.

Nie zabraknie także ciekawostek zdrowotnych.

W pierwszym wydaniu naszego magazynu opisujemy witaminę słońca, czyli witaminę D oraz podpowiadamy jak sprawdzić typ cery i jak zabrać się za detoks na wiosnę.

Ostatnie strony poświęciliśmy najciekawszym wydarzeniom w nadchodzącym sezonie wiosna-lato. Możesz mieć pewność, że nie przegapisz najlepszych eventów fryzjerskich i kosmetycznych, a dodatkowo zyskasz możliwość wzięcia udział w licznych spotkaniach branżowych oraz konkursach.

Magazyn oferujemy salonom, które zarejestrowały się na naszej stronie mojsalon.eu

Jeśli Twój salon fryzjerski lub kosmetyczny nie posiada jeszcze wizytówki na naszym portalu, nie zwlekaj i zrób to już teraz – to najlepsza szansa, aby dać się zauważyć szerszej grupie odbiorców i jednocześnie uzyskać dostęp do obszernego źródła inspiracji i nowinek.

Pozdrawiamy,

Zespół MójSalon.eu

Mój salon okładka

 
www.mojsalon.eu
kontakt@mojsalon.eu

Artykuł sponsorowany