Cabines nr 78

REDAKCJA CABINES POLSKA

Data: pon., 10/10/2016 - 15:31 / Tagi: kosmetologii, wiedza, urządzenia, medycyna estetyczna
Cabines nr 78

Szanowni Państwo,

Witamy w pierwszym w tym roku jesiennym wydaniu Cabines. W temacie przewodnim numeru zajmujemy się jednym z najczęściej wykorzystywanych składników różnego rodzaju preparatów kosmetycznych. Mowa o kwasach organicznych, a dokładniej – o kwasach owocowych. Jak działają, w jakiego typu kosmetykach najczęściej się je spotyka? Które rośliny są najważniejszymi ich źródłami? O tym wszystkim w naszym
 dossier.

Medycyna estetyczna to dziedzina, w której wciąż trwa wyścig technologiczny. Poszukuje się nowych, skutecznych i zarazem bezpiecznych sposobów na walkę z różnego rodzaju zmianami. Technologią, którą z pewnością warto poznać, jest termokoagulacja naczyń przy wykorzystaniu fali radiowej. Więcej na ten temat w artykule pani Katarzyny Rembelskiej.

W poprzednim numerze zasygnalizowaliśmy rozpoczęcie na naszych łamach cyklu artykułów poświęconych podologii. W pierwszej z serii publikacji omawiamy podstawy – wyposażenie gabinetu podologicznego, najczęściej wykorzystywane narzędzia i procedury higieniczne. Autorka, pani Martyna Dżumaga, dzieli się z nami również konkretnymi doświadczeniami z codziennej praktyki podologicznej.

Co poza tym? W części „biznesowej” omawiamy procedurę założenia spółki z o.o. oraz doradzamy, jak sprawnie i skutecznie przeprowadzić proces rekrutacji nowych pracowników. Nie zaniedbujemy tematów poświęconych zdrowiu – piszemy o diecie antyglikacyjnej i sposobach na utrzymanie kręgosłupa w sprawności i dobrym zdrowiu. Poza tym jak zwykle znajdą Państwo u nas przegląd nowości i wydarzeń branżowych oraz prezentacje najnowszych zabiegów, urządzeń i preparatów kosmetycznych.

Zapraszamy do lektury!

REDAKCJA CABINES POLSKA
 
 
 
www.cabines.pl - Świat Kosmetyki Profesjonalnej


 

Artykuł sponsorowany

Mogą Cię również zainteresować