Beauty Mission – projekt dla Uzależnionych od Piękna

Stawiamy na jakość i sprawdzone informacje!

Data: pon., 24/04/2017 - 15:17 / Tagi: BEAUTY MISSION, EMAGAZYN
Beauty Mission - Okładka magazynu

W ramach promocji kobiecych firm warto przyjrzeć się projektowi Beauty Mission. Projekt Beauty Mission to kompilacja działań związanych z urodą, biznesem i pasją jego twórczyni – Doroty Oyrzanowskiej. Aż trudno w to uwierzyć, że nazwa, tematyka i plan działania Beauty Mission, powstał w jedną noc. Czasem tak jest, że najlepsze pomysły rodzą się w jak najmniej oczekiwanych momentach. Dzisiaj pod egidą Beauty Mission działa prężnie rozwijający się portal internetowy, agencja eventowa oraz eMagazyn.

PORTAL
Portal Beauty Mission powstał w 2013 roku. W roku 2015 firma RODENBERGER uzyskała dofinansowanie unijne na jego dalszy rozwój i projekty. Beauty Mission to nie tylko strona w Internecie – to ludzie, którzy go tworzą i działania, które promują, organizują, wdrażają. To miejsce pełne pasji i dobrej energii, która uzależnia!

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki (również kolorowej), medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna.

Ideą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. „Na łamach Beauty Mission staramy się opisywać trendy panujące w branżach urodowych oraz na mapie eko. Przybliżamy Czytelnikowi zarówno rynek polski jak i zagraniczny, opisujemy rzetelnie zabiegi, produkty kosmetyczne, tendencje oraz interesujące imprezy.” – mówi Dorota Oyrzanowska, właścicielka firmy RODENBERGER i dodaje: „ Od 2015 roku rozszerzyliśmy swoje działania o nowe kategorie takie jak: zdrowie, biznes, kultura i sztuka, motoryzacja i moda. Oprócz Kobiet, zapraszamy także Mężczyzn. Dodaliśmy również zakładkę poświęconą Dzieciom, bo bez nich Świat byłby pozbawiony piękna”.

eMAGAZYN
Beauty Mission to pierwszy na rynku, ekspercki eMagazyn, stworzony z myślą o kobietach i przez kobiety. To poradnik i inspiracja dla świadomych kobiet, chcących inwestować w siebie i swój wygląd.

Beauty Mission pomaga w wiarygodny sposób, odnaleźć się w bogatej ofercie produktów i usług, którą proponuje współczesny rynek. Dostarcza informacji i podpowiada z czego współczesna kobieta może korzystać. Przekrój poruszanych tematów jest bardzo szeroki od głównego tematu jakim jest uroda i zdrowie, przez modę, ekologię, biznes, podróże, dom, kończąc na psychologii, kulturze & sztuce czy motoryzacji.

Beauty Mission podąża za panującymi trendami a w wielu przypadkach również wyznacza nowe!

„Chcemy, aby eMagazyn był inspiracją dla Czytelniczek do odkrywania i cieszenia się pięknem otaczającego nas świata, korzystania z profesjonalnych usług i produktów oraz rekomendacją miejsc, gdzie odpoczynek, relaks czy codzienność nabierają specjalnego znaczenia.” – mówi Dorota Oyrzanowska.

Od 2016 roku magazyn Beauty Mission dostępny jest w Internecie. Nowe medium znacznie zwiększyło dostępność́ magazynu i rozszerzyło zakres jego dotarcia. eMagazyn obejmuje teraz swoim zasięgiem całą Polskę̨ ale również̇ jest dostępny dla zagranicznych Czytelników.

Pozostała działalność Beauty Mission
Oprócz portalu i e-Magazynu, projekt Beauty Mission skupia się na organizacji i wspieraniu konferencji tematycznych dla kobiet, organizacji kobiecych, obejmuje patronatem ciekawe wydarzenia w Polsce. Dodatkowo działa charytatywnie, promuje młode talenty i ciekawe osoby, jak również przedsięwzięcia i imprezy. Beauty Mission zawsze jest obecne tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Prowadzi kanał Beauty Mission TV, gdzie prezentuje filmy nakręcone dla Partnerów projektu.

Eksperci Beauty Mission
To jednak nie wszystko. Aby być atrakcyjnym dla swoich Odbiorców, Beauty Mission stawia sobie za cel współpracę z ekspertami, profesjonalistami aby wiedza, którą przekazuje była poparta doświadczeniem i pasją.

Media społecznościowe
O wszystkim o czym pisze Beauty Mission, informuje swoich Czytelników na bieżąco na portalach społecznościowych:

FACEBOOK:Tutaj
INSTAGRAM: Tutaj
TWITTER: Tutaj
GOOGLE+: Tutaj
YOUTUBE: Tutaj

Nie czekaj. Już dzisiaj dołącz do grona Uzależnionych od Piękna!

Zapraszamy do lektury eMagazynu Beauty Mission
oraz na portal BeautyMission.pl

Link do najnowszego wydania eMagazynu: Tutaj

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Magazyn - Beauty Mission
Magazyn - Beauty Mission