Zabiegi hybrydowe - nowoczesna metoda rewitalizacji skóry

Yonelle

Data: pon., 07/03/2016 - 09:02 / Tagi: rewitalizacja skóry, odmładzanie skóry
Nowoczesna metoda rewitalizacji skóry

Nieustannie najważniejszym a zarazem najtrudniejszym wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest walka z procesami starzenia się skóry i odmładzanie jej wyglądu. Jeszcze nigdy rozwój kosmetyki profesjonalnej w tym kierunku nie był tak dynamiczny. Dysponujemy coraz bardziej efektywnymi technikami miniinwazyjnymi a nawet nieinazyjnymi, które niejednokrotnie są bardziej pożądane niż silniej ingerujące w funkcjonowanie organizmu zabiegi chirurgii plastycznej czy inwazyjne procedury medycyny estetycznej.

W celu osiągniecia efektów rewitalizacji skóry stosuje się szereg technik, wśród których na szczególną uwagę zasługują dwie: mezoterapia mikroigłowa (Zabiegi MEZO) oraz działanie chemiczne (stosowanie stężonych kwasów) w połączeniu z działaniem enzymów proteolitycznych (Eksfoliacja Progresywna).

Doskonałe efekty terapeutyczne otrzymuje się poprzez łączenie kilku technik regeneracyjnych w jednym zabiegu rewitalizacji skóry. Takie hybrydowe zabiegi to m.in. mikronakłuwanie wykonywane w jednym zabiegu razem z zastosowaniem stężonych kwasów i połączone są z aplikowaniem odpowiednich, aktywnych preparatów kosmetycznych. Efektywność zabiegów hybrydowych niejednokrotnie przekracza oczekiwania zarówno kosmetyczek jak i klientek salonów kosmetycznych. Działanie na skórę jest spektakularne, zmiany zachodzą w głębszych strukturach, które skutkują ponadprzeciętną poprawą i odmłodzeniem wyglądu. A dzięki małej inwazyjności tych zabiegów oraz znikomym czasie rekonwalescencji zabiegi takie coraz chętniej wybierane są nawet przez klientki salonów medycyny estetycznej.

ZABIEGI HYBRYDOWE YONELLE MEDESTHETIC to nowatorskie połączenie w jednej procedurze dwóch superskutecznych miniinwazyjnych technik stymulacji skóry – EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™ i mikronakłuwania oraz zaawansowanej aktywnej pielęgnacji, które działając synergicznie dają spotęgowane efekty medestetyczne.

Uruchomione różnorodne mechanizmy naprawcze pozwalają osiągnąć efekty odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości skóry niespotykane dotąd w kosmetyce profesjonalnej.

Zabiegi Hybrydowe są idealnym rozwiązaniem dla klientów i pacjentów, którzy nie decydują się na inwazyjne zabiegi estetyczne czy zabiegi chirurgiczne, ale poszukują spektakularnych efektów poprawy wyglądu skóry. Już po pierwszym zabiegu widać symptomy rewitalizacji skóry. Zachodzi błyskawiczne wygładzenie jej powierzchni, poprawa kolorytu, odświeżenie wyglądu. Serie zabiegów zaskakują spektakularną skutecznością.

Ze względu na niewielką inwazyjność i brak przerywania ciągłości naskórka Zabiegi Hybrydowe YONELLE MEDESTHETIC są doskonałym narzędziem dla kosmetologów, dającym możliwość uzyskania efektów na poziomie zabiegów estetycznych. Dodatkowymi atutami dla klientów są:
•bardzo krótki lub w ogóle nie występujący okres rekonwalescencji
•brak konieczności wyłączenia się z codziennego aktywnego życia
•elementy relaksujące masażu w zabiegach o dużej skuteczności

Zabiegom rewitalizacji poddaje się skórę twarzy, szyi, dekoltu a nawet dłoni. Osiągane efekty są spektakularne i zachęcają do przeprowadzania całych kuracji.

Poprawa owali twarzy
Poprawa owali twarzy

Ryc. 1. Poprawa owali twarzy w Zabiegach Hybrydowych YONELLE MEDESTHETIC

Spłycenie bruzd
Spłycenie bruzd

Ryc. 2. Spłycenie bruzd w Zabiegach Hybrydowych YONELLE MEDESTHETIC

Spłycenie bruzd
Spłycenie bruzd

Ryc. 3. Spłycenie bruzd w Zabiegach Hybrydowych YONELLE MEDESTHETIC

***

Małgorzata Chełkowska
Małgorzata Chełkowska
Doktor nauk chemicznych, kosmetolog. Wieloletni praktyk w zakresie opracowywania produktów i zabiegów kosmetycznych, oceny bezpieczeństwa i skuteczności kosmetyku. Wykładowca, autor publikacji naukowych oraz branżowych. Współzałożycielka marki kosmetycznej YONELLE i YONELLE MEDESTHETIC.