Rewolucja na rynku kosmetycznym – Korektory i flamastry marki TouchBack

TouchBack

Data: ndz., 13/03/2016 - 09:10 / Tagi: Korektory do włosów, siwe włosy
Korektory i flamastry marki TouchBack

Korektory do włosów Hair Markers amerykańskiej marki TouchBack® to natychmiastowe rozwiązanie problemu siwych włosów lub jaśniejszych cebulek włosowych na przedziałku, skroniach lub konturach pomiędzy następnym farbowaniem odrostów.

Kilka lat temu wiceprezydentka firmy L'Oreál USA, Joan Lasker, mówiła o tym, jak bardzo na rynku kosmetycznym brakuje produktu, który by pomógł na odrosty. Jako brunetka z własnego doświadczenia wiedziała, że przede wszystkim ciemne włosy wyglądają dobrze tylko około dwóch tygodni po farbowaniu. Później pojawiają się odrosty, które nie wyglądaja zbyt estetycznie. Zaczęła poszukiwać produktu, który nie niszczyłby włosów, a jednocześnie nadał im naturalny kolor. Żaden z dostępnych produktów jej nie zadowolił, dlatego połączyła swoje siły ze specjalistami i założyła markę Colormark, a w 2009 r. przedstawiła światu korektor do włosów TouchBack Hair Marker. Sekret tego doskonałego produktu to opatentowana technologia. To jedyna marka korektorów do włosów na bazie zmywalnej farby z dodatkiem białek pszenicy, nakładanych bezpośrednio na suche włosy, błyskawicznie maskujących siwe lub jaśniejsze odrosty. O dużej popularności, jakości i skuteczności korektorów do włosów TouchBack świadczą kilkakrotnie przyznawane nagrody Awards. Korektor do włosów wystarczy na ponad 60 aplikacji - produkt do wielokrotnego użytku. Wybierać można z 8 najpopularniejszych odcieni flamastra. Dzięki opatentowanemu szerokiemu aplikatorowi Fiber FlowTM można z łatwością nałożyć potrzebną ilość zmywalnej farby na nasadę odrastających włosów, które natychmiast stają się niewidoczne. Efekt to naturalny kolor włosów, inny niż w przypadku maskary do włosów, koloryzujących pudrów i żeli, które sprawiają, że włosy wyglądają matowo i nienaturalnie.

Korektor do włosów z dodatkiem białek pszenicy sprawia, że włosy, zwłaszcza sztywne i siwe, stają się bardziej elastyczne. Łagodny dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera amoniaku ani nadtlenku wodoru, dlatego mogą go stosować również kobiety w ciąży lub mające alergię na związek PPD, który jest zawarty w farbach do trwałej koloryzacji. Farba utrzymuje się na włosach do kolejnego mycia. Po umyciu włosów, należy powtórzyć.

 

Flamastry do brwi Brow Markers amerykańskiej marki TouchBack® to nowa technologia w makijażu i regulacji brwi. Opatentowany, długotrwały skład na bazie zmywalnej farby z dodatkiem białek pszenicy, bogaty w barwiące pigmenty, pozwala wyczarować pełne, pięknie wyregulowane brwi na cały dzień. Flamastry do brwi TouchBack Brow Marker są odporne na ścieranie, pot, nie zostawiają na brwiach nienaturalnej warstwy. Wybierać można z 5 naturalnych odcieni, aby przez cały dzień cieszyć się doskonałymi brwiami bez konieczności dodatkowego upiększenia.

Zmywalna farba zawarta w flamastrze nadaje brwiom naturalną gęstość i kształt. Doskonale sprawdza się na rzadszych, niezbyt wyraźnych lub zbyt cienkich brwiach, brakujących lub jaśniejszych włoskach w linii brwi. Zaletą jest komfortowy opatentowany aplikator Fiber FlowTM umożliwiający łatwe nakładanie produktu, a także białka pszenicy, które doskonale wygładzają poszczególne włoski brwi. Nie trzeba obawiać się nienaturalnej warstwy albo matowego efektu - brwi po aplikacji wyglądają na doskonale wyregulowane i naturalne. Do usunięcia produktu wystarczy płyn do demakijażu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie można bezpośrednio zamówić produkty marki TouchBack.

Kontakt:
www.mytouchback.pl
e-mail: info@mytouchback.pl

TouchBack logo
Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Korektory i flamastry marki TouchBack
Korektory i flamastry marki TouchBack
Korektory i flamastry marki TouchBack
Korektory i flamastry marki TouchBack
Korektory i flamastry marki TouchBack