World Beauty Congress Cosmeetology-wydarzenie skupiające największych ekspertów branży beauty

Broadway Beauty Żaneta Stanisławska

Data: śr., 03/08/2016 - 15:19 / Tagi: World Beauty Congress Cosmeetology

W dniach 10 i 11 września br. w warszawskim Hotelu Radisson Blu Sobieski odbędzie się Międzynarodowy Kongres Kosmetologii World Beauty Congress Cosmeetology, pierwsze takie wydarzenie w Polsce skupiające największych ekspertów branży beauty.

Adresowane jest ono do właścicieli i menedżerów salonów beauty i SPA, studentów kosmetologii i kierunków pokrewnych, wizażystek i stylistek, lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologii lekarskiej.

Ideą World Beauty Congress COSMEETOLOGY jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu najnowszych trendów, pomysłów oraz ciekawych rozwiązań, które pomogą osiągnąć sukces w dziedzinie, która jest zarówno naszą pasją, jak i sposobem na życie.

World Beauty Congress COSMEETOLOGY w liczbach

Wybitni prelegenci wprowadzą Was w świat piękna, odkrywając przed Wami tajniki zabiegów upiększających. Dowiecie się, jak radzić sobie z trudnościami w zawodzie oraz kłopotliwymi dolegliwościami i problemami klientów lub pacjentów.

Zdradzimy Wam, jak spróbować „oszukać” tak szybko upływający czas i zachować młody i świeży wygląd na lata. Znane i lubiane linergistki zaprezentują najnowsze trendy i techniki makijażu permanentnego i mikropigmentacji, zaś profesjonalne wizażystki doradzą, jaki rodzaj tradycyjnego makijażu idealnie sprawdzi się na czerwonym dywanie.

Poza aspektem estetycznym w prowadzeniu biznesu beauty szalenie ważna jest nieustanna dbałość o jego wizerunek. Wykładowcy podzielą się wiedzą, jak wykorzystać narzędzie, jakim są social media, w skutecznym prowadzeniu firmy tak, by zwiększyć jej konkurencyjność na tle innych. Specjaliści od marketingu i public relations przekonają zaś o tym, jak ważna jest dobra reklama, nie od dziś uznawana za dźwignię handlu.

Dajemy Wam wyjątkową możliwość czynnego uczestnictwa w panelu dyskusyjnym. Pomoże on zaspokoić ciekawość, skierować nurtujące pytania bezpośrednio do ekspertów i wymienić się doświadczeniami z innymi pasjonatami zawodu.

Zwieńczeniem pierwszego, intensywnego i obfitego w wiedzę dnia będzie wieczorna gala cosmeetology, czyli wiele atrakcji artystycznych, tanecznych i muzycznych przy open barze. Uświetnią ją swoją obecnością m.in. Kamil Sobczyk Fashion Designer, Zespół Taneczny Atelie oraz laureat programu The Voice of Poland – Mateusz Ziółko.

Na absolwentów szkoleń i college’u Broadway Beauty czeka specjalna oferta. Zapewniamy certyfikaty uczestnictwa w tym znamienitym wydarzeniu w języku polskim oraz angielskim.

Kup bilet

Nie czekajcie z zakupem biletów.

Jeśli kochasz swój zawód, pasjonuje Cię branża beauty, chcesz osiągnąć sukces lub go utrzymać – zarejestruj się już dziś.

Nie może Cię z nami zabraknąć!

www.cosmeetology.com

Partnerzy
Partnerzy

Artykuł sponsorowany