KONGRES MEDYCYNY I CHIRURGII ESTETYCZNEJ

Zapraszamy na ogólnopolski Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej KMICE2018, na którym dowiesz się jak kompleksowo i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie i piękno!

 

Medycyny i Chirurgii Estetycznej

26 października (piątek) 8:00-16:00
27 października (sobota) 11:00-14:30

Wieczorna Gala

26 października (piątek) 19:30
Hotel Bristol Tradition&Luxury, Rzeszów

Wraz z lekarzami medycyny estetycznej, chirurgami plastycznymi i specjalistami z zakresu nowoczesnej kosmetologii pokażemy Ci, jak wydobyć z ciała naturalne piękno! Dowiesz się m.in. jak skutecznie dbać o swoją skórę i walczyć z efektami starzenia.

Celem wydarzenia jest zapoznanie Was z szerokimi możliwościami jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna i nowoczesna kosmetologia. Na wyjątkowy program merytoryczny Kongresu składają się warsztaty, szkolenia, debaty i wykłady.

Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy również liczne wydarzenia towarzyszące, takie jak pokazy profesjonalnego makijażu, fryzjerstwa, zabiegi i rytuały na twarz i ciało, pokazy bandaży i zabiegów antycellulitowych, sesje fotograficzne i pokazy mody.

Wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji ze specjalistami, zapisania się na zabiegi ze specjalną zniżką, zbadania stanu swojej skóry, wzięcia udziału w badaniach mammograficznych, rywalizacji w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a nawet… poddania się całkowitej metamorfozie!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ NA www.KMICE.pl

Do zobaczenia!