Beauty Meeting - konferencja z formułą Beauty Speed Dating już w Polsce!

Już 20 lutego 2018 roku w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbędzie się konferencja Beauty Meeting. Wydarzenie adresowane jest do całej branży urodowej, a w szczególności do właścicieli i menadżerów salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Konferencja będzie okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji ekspertów z branży beauty, dyskusji na ważne dla profesjonalistów tematy oraz do udziału w innowacyjnej formule Beauty Speed Dating.

Biznesowe spotkania w formule „speed dating” doskonale sprawdzają się na organizowanych przez nas konferencjach dla branży usługowej. Teraz, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy je do świata beauty. Jesteśmy przekonani, że te ekspresowe, 4-minutowe spotkania profesjonalistów z branży urodowej z dostawcami produktów i usług, zaowocują nawiązaniem cennych kontaktów biznesowych - wyjaśnia Rafał Krzycki, organizator konferencji i prekursor spotkań Business Speed Dating w Polsce.

Beauty Meeting to konferencja bazująca na prelekcjach przygotowanych przez ekspertów 
i wieloletnich praktyków z branży beauty, którzy poruszą tematy niezwykle istotne dla osób zarządzających salonami urody. Nie zabraknie dyskusji dotyczących zarządzania personelem, promowania firmy w internecie, obsługi Klienta czy sprzedaży usług beauty. Konferencję poprowadzi Anna Wydra-Nazimek, autorka popularnego bloga „Gabinet od Zaplecza”, a w Loży Ekspertów dbającej o merytorykę wszystkich prelekcji , wraz z nią, zasiądą: Marcin Głuszyński (autor bloga martinstone.pl), Iwona Marhulets (autorka książki „Poradnik Fryzjera”), Anna Tafelska (Trener, Spa Professionals). 
To osoby zarządzające salonami urody sygnalizują nam, jakie tematy dotyczące funkcjonowania ich biznesów są dla nich najważniejsze. Właśnie tym kwestiom będzie poświęcona pierwsza edycja Beauty Meeting – tłumaczy Rafał Krzycki z firmy Business Speed Dating Poland, organizator konferencji.

Konferencja będzie nie tylko okazją do dyskusji i wymiany wzajemnych doświadczeń. Dla chętnych przewidziane są liczne konkursy, w których można zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Szczegóły dotyczące konkursów można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia. 

Konferencje BSD Poland są organizowane cyklicznie i z każdą kolejną edycją biją rekordy popularności. W ostatniej edycji wzięło udział ponad 300 profesjonalistów i odbyło się ponad 1300 spotkań w formule „speed dating”.

Czas i miejsce wydarzenia: 20 lutego 2018 r., hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa 

Bilety: 150 pierwszych biletów dla właścicieli i menadżerów salonów urody jest bezpłatnych.

Istnieje również możliwość nabycia limitowanego pakietu VIP w cenie 49 PLN netto. W cenie biletu uczestnik otrzymuje zestaw kosmetyków o wartości równej lub przekraczającej wartość biletu.

Po wyczerpaniu wejściówek VIP wciąż będą dostępne bilety Basic.

Szczegółowy program konferencji oraz możliwość zakupu biletów - www.beautymeeting.pl