Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Data: czw., 05/01/2017 - 12:52 / Tagi: szkoła, wyższa szkoła zdrowia, GDAŃSK
Wyższa szkoła zdrowia - Gdańsk

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jest niepubliczną szkołą wyższą, uznawaną za jedną znajlepszych w regionie. Kształci na poziomie studiów I stopnia (inżynierskie i licencjackie), II stopnia (magisterskie), studiów jednolitych magisterskich oraz studiów podyplomowych. Prowadzi również interesujące kursy i szkolenia.

Uczelnia jest jedną z najdłużej istniejących prywatnych uczelni w Trójmieście, która nieprzerwanie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób pragnących podjąć studia. Długoletnia historia Uczelni to istotny rozwój bazy dydaktycznej, zwiększenie liczby pracowników naukowo-dydaktycznych oraz ciągły wzrost liczby absolwentów. Z jednej strony jest symbolem tradycji i wysokiej wartości, zdrugiej zaś pełna dojrzałość zobowiązuje uczelnię do ciągłego energicznego rozwoju oraz podnoszenia jakości kształcenia studentów. Potwierdzają to wysokie pozycje w rankingach szkół wyższych, opinia środowiskowa, a także stale rosnąca liczba studentów.

Wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i życzliwość to priorytety, które wyznaczają kurs uczelni.
Uczelnia nowoczesna, charakteryzująca się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania, czyli skupieniem się na wyposażeniu studentów w umiejętności praktyczne podparte fachową wiedzą. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku kształci na potrzeby rynku pracy wielu specjalistów m.in.: przyszłych fizjoterapeutów, kosmetologów, informatyków, dyrektorów pomorskich placówek oświatowych, dietetyków, HR menedżerów.

Głównym celem procesu kształcenia uczelni zawsze było i jest profesjonalne kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr zgodnie z potrzebami rynku pracy.
Atutem Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku jest m.in. jej doskonała lokalizacja. Uczelnia położona jest w samym środku Trójmiasta, blisko komunikacji miejskiej. Siedziba Uczelni znajduje się zaledwie 2 km od plaży, morza i tylko 500 m do przystanku SKM Gdańsk Żabianka.

Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnej siedzibie uczelni. Do dyspozycji studentów i wykładowców są nowoczesne sale wykładowe, pracownie, laboratoria komputerowe, bezprzewodowy dostęp do Internetu, biblioteka a także bezpłatny parking.

 

Wydział Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu

 • DIETETYKA studia I stopnia (licencjackie) – stacjonarne i niestacjonarne
 • KOSMETOLOGIA  – studia I (licencjackie) i II stopnia (magisterskie) – stacjonarne i niestacjonarne
 • FIZJOTERAPIA  – studia jednolite magisterskie - stacjonarne i niestacjonarne
   

Wydział Informatyki i Zarządzania

 • ZARZĄDZANIE  – studia I stopnia (licencjackie) – stacjonarne i niestacjonarne
 • INFORMATYKA  – studia I stopnia (inżynierskie) – stacjonarne i niestacjonarne
   

Uczelnia oferuje studia podyplomowe w zakresie:

Wydział Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu:

 • dietetyka
 • kosmetologia bioestetyczna
 • ekodietetyka

Wydział Informatyki i Zarządzania:

 • zarządzanie oświatą

 

Aktualną ofertę kursów znajdą Państwo na naszej stronie. (http://www.wsz.pl/oferta-ksztalcenia/kursy-i-szkolenia/)

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
ul. Pelplińska 7, Gdańsk
tel. 0 58 769 08 02/03
www.wsz.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Mogą Cię również zainteresować