Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Data: czw., 17/05/2012 - 12:08 /
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni

Proponujemy Państwu naukę w Naszej Szkole, na kierunku policealnym Technik Usług Kosmetycznych (TUK) w systemie dziennym lub zaocznym. Nauka trwa dwa lata (4 semestry).  Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe Słuchacz otrzymuje tytuł technika usług kosmetycznych.

Zdobyta w trakcie nauki wiedza i umiejętności są niezbędne do podjęcia pracy w tym zawodzie. Specjalność ta  daje wiele możliwości  zawodowych - perspektywa podjęcia pracy w salonach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach Spa & Wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultantki, stylistki paznokci (manicurzystki, pedicurzystki) i wizażystki.

Naszym Słuchaczom, oprócz realizacji ministerialnego programu nauczania dla kierunku TUK,  umożliwiamy  udział w  seminariach, kongresach kosmetycznych i innych imprezach branżowych. Startujemy w konkursach kosmetycznych  a także sami je organizujemy na terenie szkoły. Nasze Słuchaczki zdobywają nagrody i wyróżnienia. Dodatkowo, w trakcie zajęć  Słuchacze mogą brać udział  w pokazach i szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli  polskich i zagranicznych firm kosmetycznych. Są one  okazją do zdobycia certyfikatów, które umacniają  pozycję naszego Słuchacza w oczach potencjalnych pracodawców!

Jeśli pragniesz zdobyć kwalifikacje w zawodzie technik usług kosmetycznych to  Nasza Szkoła  - WZSP w  Gdyni, jest właśnie dla Ciebie.  Zgłoś się do nas !!!

SZKOŁA BEZPŁATNA

Szkoła kosmetyczna Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni  (WZSP Gdynia),
ul. Żeromskiego 31, 81-346 Gdynia, tel.: 58 620 81 17, fax: 58 661 43 71,
www.msz.vti.pl, e-mail: sekretariat@msz.vti.pl
WZSP w Gdyni jest placówką  o ponad 40-letniej tradycji kształcenia. 

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni