UNIQ10UE – kosmetyka komórkowa

Data: pon., 16/01/2017 - 15:26 / Tagi: Uniq10ue, kosmetyka komórkowa
UNIQ10UE Baner

Jesienią 2016 r. swoje Przedstawicielstwo w Polsce uruchomiła renomowana niemiecka firma UNIQ10UE Cosmetics. Marka UNIQ10UE to synonim innowacyjnych koncentratów kosmetycznych, opartych na aktywnym komórkowo Koenzymie Q10, przeznaczonych na rynek profesjonalny, do zabiegów gabinetowych. Ten wyjątkowy surowiec został opracowany przez laboratoria UNIQ10UE i jest wykorzystywany wyłącznie w kosmetykach komórkowych tej firmy.

W KOSMETYKACH KOMÓRKOWYCH UNIQ10UE stosuje się wszystkie środki aktywne w najwyższych stężeniach, aby utrzymać tak długo jak to możliwe zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie skóry. KOSMETYKI KOMÓRKOWE UNIQ10UE to innowacyjny SYSTEM KOSMETYCZNY – który holistycznie buduje skórę działając na nią zarówno OD WEWNĄTRZ jak i OD ZEWNĄTRZ.
 

Dlaczego kosmetyki UNIQ10UE są tak wyjątkowe ?

Koncentraty UNIQ10UE Cell Active Q10, to kosmetyki aktywne na poziomie komórkowym, zawierające Chromatograficzny KOENZYM Q10 (tj. o najwyższym stopniu czystości, pozyskiwany z fermentacji drożdży).

Chromatograficzny Koenzym Q10 jest jednak rozpuszczalny w olejach i w tej postaci trudno przyswajalny dla naszego organizmu. Dlatego też, celem producentów profesjonalnych preparatów kosmetycznych jest przekształcenie CoQ10 rozpuszczalnego w olejach w CoQ10 rozpuszczalny w wodzie!

KOENZYM Q10 rozpuszczalny w wodzie może być przyswajany przez nasz organizm w 100%
 

Potencjalne metody:

  • związać z Polisorbatami (Cyklodekstrynami); ale nie są one dopuszczone do stosowania w produktach żywnościowych.
  • zamknięcie w nanokapsułkach (micelach); ich stosowanie jest sprawą dyskusyjną i wysoce kontrowersyjną, ponieważ ta technika może powodować problemy zdrowotne nawet takie jak udary.
  • związać z cukrami… Na całym świecie tylko UNIQ10UE posiada Know How i niezbędną do tego technologię!


KOENZYM Q10 jest najlepszym ŚRODKIEM PRZECIWSTARZENIOWYM jaki natura ma do zaoferowania – jest substancją niezbędną dla wszystkich żywych komórek i związaną bezpośrednio z procesem starzenia… niestety, jej zasoby w organizmie zmniejszają się z wiekiem. Tylko KOENZYM Q10 rozpuszczalny w wodzie jest dostępny biologicznie dla naszego organizmu. Tylko UNIQ10UE posiada wiedzę i technologię pozwalającą na wytwarzanie aktywnego komórkowo Koenzymu Q10, który jest wolny od chemikaliów i nie jest zamknięty w nanokapsułkach. KONCENTRATY KOMÓRKOWE UNIQ10UE TO WIELOPOZIOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY.

Wszystkie KONCENTRATY UNIQ10UE stanowią wyjątkowo skuteczny i innowacyjny SYSTEM KOSMETYCZNY, w którym zastosowano wszystkie środki aktywne w najwyższych stężeniach, aby możliwie długo zachować zdrowie i młody wygląd skóry. Wszystkie kremy UNIQ10UE poza aktywnym komórkowo Q10, zawierają również najwyższej jakości kwas hialuronowy: wysokocząsteczkowy (utrzymujący wilgoć na powierzchni skóry) lub niskocząsteczkowy (dbający o nawilżenie głębszych warstw skóry). Preparaty UNIQ10UE nie zawierają parabenów, olejów mineralnych ani nie są testowane na zwierzętach.

Poza profesjonalnymi zabiegami gabinetowymi, UNIQ10UE to także suplementacja oraz unikatowy koncept „Uniq10ue Individual” składający się z kremu-bazy wraz ze skoncentrowanymi eliksirami, pozwalający kosmetyczce samodzielnie „stworzyć” krem, indywidualnie dobrany do potrzeb klientki, w ramach pielęgnacji domowej. UNIQ10UE Q10 jest w 100% naturalny i w 100% biodostępny

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

uniq10ue@multica.com.pl
www.uniq10ue.pl
www.multica.com.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
SKONCENTROWANE SERUM - UNIQ10UE
3 AKTYWNE ELIKSIRY - UNIQ10UE
KOSMETYKI - UNIQ10UE

Artykuł sponsorowany