Ozonowe zauroczenie

Data: pt., 13/01/2017 - 11:43 / Tagi: Ozon, Metrum, medycyna estetyczna
Nagłówek- serum ozone

Czy wiecie Państwo, że ozonoterapia znajduje szerokie zastosowanie również w medycynie estetycznej?
Usuwa defekty skóry, normalizuje jej funkcje i stymuluje do odbudowy. Ozon jest gazem krótkotrwałym, średnio po pół godzinie połowa ozonu wytwarzanego w generatorach ozonu zamienia się znowu w tlen.

Jak zatrzymać ozon na dłużej np. w kosmetykach? Nam się to udało!
Uwięziliśmy ozon w oliwie pomiędzy podwójnymi wiązaniami atomów węgla. Takie związki nazywamy już nie ozonem a ozonkami. Ozonki są najkorzystniejszą, terapeutycznie bezpieczną a zarazem najtrwalszą nośną formą ozonu. Struktura ozonków umożliwia ich przenikanie do głębszych partii skóry i pozytywne oddziaływanie na jej komórki.

Uwięziony w oliwie ozon jest niezwykle cenną substancją. Nasza oliwa, maksymalnie nasycona ozonem, jest używana do wspomagania leczenia najbardziej zaawansowanych przypadków (odleżyny, stopa cukrzycowa) Kremy, żele i balsamy na bazie tej oliwy stosowane są w wielu zabiegach kosmetycznych (np. body shaping ) ale służą również do utrzymania efektów po zabiegach takich jak laseroterapia, mikrodermabrazja, peeling chemiczny, mechaniczny i ultradźwiękowy, depilacja. Znajdują także zastosowanie w codziennej pielęgnacji skóry.

Seria kosmetyków Beauty O’zone na bazie oliwy ozonowanej (serum, krem-żel i balsam antycellulitowy) skutecznie przywraca skórze komfort. Sprawia ulgę natychmiast po aplikacji podrażnionej, napiętej i odwodnionej skórze, po dłuższym stosowaniu regeneruje i odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry. Unikalny skład naszych kosmetyków zapewnia niezwykle intensywne i dobroczynne działanie.

sklep.metrum.com.pl

Kliknij na obrazek żeby powiększyć
Balsam ozone
Krem-żel Ozone
Oliwa ozonowa

Artykuł sponsorowany