DF Mobile - Alternatywa dla skalpela

Data: wt., 18/12/2018 - 17:10 / Tagi: MOBILE DF, ENVIRON, urzadzenia kosmetyczne, FONTANNA MŁODOŚCI
DF Mobile

Codzienna regularna pielęgnacja skóry może dawać naprawdę zadowalające efekty. Skóra nieustanie potrzebuje witamin i peptydów. Kosmetyki przenikają przez skórę na zasadzie przeciskania się cząsteczek składników między komórkami. Istnieją jednak metody, które mogą znacznie zwiększyć skuteczność działania kosmetyków.

Mobile DF to najnowsze dzieło dr Fernandesa, twórcy marki kosmetycznej Environ. Misją doktora było zaprojektowanie takiego urządzenia, którego obsługa możliwa będzie w domowym zaciszu, a osiągnięte rezultaty dorównają tym z gabinetu kosmetycznego.

Jonoforeza i sonoforeza w bezinwazyjny sposób otwierają przestrzeń, czasem w ogóle niedostępną dla niektórych składników kremów i innych produktów pielęgnacyjnych. Kwas hialuronowy i niektóre peptydy zawarte w kosmetykach marki Environ z powodu dużych cząsteczek nie potrafią przebrnąć przez granicę skórno - naskórkową. Z myślą o szybszym i skutecznym działaniu kremów powstał Mobile DF. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie umożliwia jednoczesne wykorzystanie dwóch metod: pulsacyjnego przepływu prądu i fal dźwiękowych o niskiej częstotliwości.
Urządzenie Mobile DF wzmacnia efekty zabiegów wykonanych przez specjalistę w gabinecie Instytutu Fontanna Młodości. Nowoczesny design i intuicyjna obsługa to wrażenie pierwszych użytkowniczek.

Ile musimy czekać na efekty?
Wszystko zależy od celu jaki chcemy osiągnąć i produktów Environ, których użyjemy. W celu zmniejszenia zmarszczek mimicznych postaw na neuropeptydy. Cząsteczki sygnałowe zawarte w serum Focus Frown działają rozluźniająco i wygładzają zmarszczki mimiczne. Stosuj je miejscowo na lwią zmarszczkę, kurze łapki i na czoło. Kwas hialuronowy możesz stosować na całą twarz. Uzyskasz efekt nawilżenia, gładkiej i rozświetlonej skóry.
Urządzenie posiada 5 funkcji:

  • *Jonoforeza ujemna+ sonoforeza
  • *Jonoforeza dodatnia+sonoforeza
  • *Sonoforeza Jonoforeza ujemna
  • *Jonoforeza dodatnia

Chcesz wiedzieć więcej, zobaczyć lub wypróbować urządzenie? Zadzwoń do nas, nasz kosmetolog odpowie na Twoje pytania – tel. 724 242 420

Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Mogą Cię również zainteresować