Makijaż – jeden z bardzo ważnych elementów wpływających na nasze samopoczucie i wygląd.

Data: wt., 10/01/2017 - 13:05 / Tagi: Makijaż permamentny, Bio Pigments

Uproszczeniem codziennego, porannego rytuału jest makijaż permanentny. Dzięki niemu możemy też dyskretnie uzupełnić niedoskonałości. Bio Pigments to marka ekskluzywnych produktów do wykonania bezpiecznego i trwałego makijażu permanentnego. Pigmenty charakteryzuje się niebywałą jakością z starannie wyselekcjonowaną formułą przez najlepszych specjalistów. Jako jedne z niewielu na rynku Europejskim posiadają atesty nie zależnych laboratoriów, oraz karty charakterystyki MSDS dopuszczające używanie ich w Polsce i całej Unii Europejskiej .

Pigmenty Bio Pigments są dedykowane do techniki manualnej oraz maszynowej. Formuła i konsystencja jest tak dobrana , aby przy metodzie microblading pigment nie rozlewał się na grubszy włos, a kolor po wygojeniu był intensywny i nie wybarwiał się. W przypadku pigmentów do ust, przy użyciu techniki maszynowej, pigment utrzymuje się do 95% już po pierwszym zabiegu. W palecie kolorów pigmentów do ust znajdują się niebywale trwałe i soczyste kolory, które zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta. Dodatkowo można dowolnie modyfikować kolory , które w zależności mogą ocieplać, lub ochładzać kolor.

Ergonomiczne opakowanie pigmentów jest o pojemności 7ml. Nie bez powodu jest taka pojemność. Po długich obserwacjach i konsultacjach uznano , że najekonomiczniejszą pojemnością jest 7ml. Ponieważ przy takiej ilości pigment wykorzystywany jest w całości i nie jest przechowywany niepotrzebnie długi czas. Ponadto zamiast kupować jeden duży pigment możemy w tej samej cenie kupić dwa kolory, a to daje nam możliwość rozbudowy bazy kolorów jaką możemy dysponować.

W rodzinie produktów Bio Pigments znajduje się również nowoczesny utrwalacz pigmentu z znieczuleniem o nazwie Biofixer. Produkt ten aplikuje się podczas zabiegu pigmentacji. Jednocześnie znieczula miejscowo i utrwala aplikowany pigment, dając pożądaną głębie koloru, a dla klientki komfort podczas wykonywania zabiegu oraz maksymalną ilość utrwalonego pigmentu już po pierwszym zabiegu pigmentacji.

Instytut Bio Pigments z siedzibą w Bielsku Białej prowadzi również intensywne szkolenia makijażu permanentnego od podstaw, oraz warsztaty dla osób już wykonujących makijaż. Szkolenia i warsztaty prowadzone są na terenie całej Polski dla każdej z docelowych grup zawodowych. Szkolimy i poszukujemy również instruktorów, którzy będą nas reprezentowali w kraju i poza granicami, ponieważ firma rozwija się bardzo dynamicznie i stale zdobywa nowe rynki. Zapraszamy do współpracy hurtownie, oraz dystrybutorów lokalnych, jak również wszystkich chętnych, chcących rozwijać się zawodowo. Wyłącznym dystrybutorem oraz przedstawicielem marki w Polsce jest Instytut Bio Pigments
 

Ul. Żywiecka 91,
43-300 Bielsko-Biała.
Biopigments.eu
Serdecznie zapraszamy

Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Artykuł sponsorowany