JUŻ 26-27 LISTOPADA KONFERENCJA ESTHETIC SHOW

ESTHETIC BUSINESS & MEDIA

Data: śr., 09/11/2016 - 00:00 / Tagi: ESTHETIC SHOW, targi, konferencje, kosmetologia beauty, biznes
mistrzostwa make-up show
Międzynarodowe targi Esthetic Show to nie tylko wystawcy, mistrzostwa i pokazy, ale również konferencja, w której udział może wziąć każda osoba zainteresowana tematyką branży kosmetycznej, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej. Również w tym roku organizatorzy zadbali o to, by na konferencyjnej scenie pojawili się doświadczeni specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami. Główne bloki tematyczne to: kosmetologia, biznes, medycyna estetyczna i wizaż.
 
Jak efektywnie promować salon beauty i spa, zdobyć nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?
Trener biznesu spa&beauty Marta Fiłoń podczas konferencji Esthetic Show dokładnie omówi etapy przygotowania promocji, która zapewni zwiększenie obrotu. Każdy uczestnik będzie miał szansę dowiedzieć się jak zaplanować komunikację marketingową w salonie i pozna tajniki Social Media. Dzięki znajomości prostych mechanizmów właściciele salonów będą mogli pozyskać nowych klientów, którzy zostaną na dłużej.
 
Ekstremalne metamorfozy. Jak wybrać lekarza chirurga-plastyka?
Dr Andrzej Sankowski – chirurg z ponad 50-letnim doświadczeniem oraz autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej dokładnie omówi problem niekompetencji lekarzy oraz zagrożenia, które dotyczą pacjentów decydujących się na operację plastyczną.
 
Techniki łączenia terapii w zabiegach na twarz i ciało, czyli o tym co przynosi najlepsze efekty
Ze względu na niejednokrotnie złożone przyczyny powstania niektórych defektów estetycznych, przy użyciu jednego rodzaju terapii nie jesteśmy wstanie uzyskać optymalnego efektu. Dlatego dziś najlepsze rezultaty osiąga się łącząc technologię z zabiegami manualnymi. Techniki łączone wzajemnie uzupełniają się, co pozwala skuteczniej niż pojedyncze procedury, rozwiązać defekty skórne, takie jak: utrata jędrności skóry, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy, cellulit, blizny. Co i jak z czym łączyć aby rozwiązać konkretny defekt? Na te i inne pytania z dotyczące łączenia zabiegów na twarz i ciało odpowie Beata Adamczyk – wieloletni manager, szkoleniowiec z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, niezależna konsultantka spa&wellness.
 
Aspekty prawne działań marketingowych podejmowanych przez podmioty z branży beauty
Temat wykładu, który poprowadzi adwokat Joanna Strubel-Kraus oraz adwokat Joanna Borczyk, dotyczy kwestii, z którymi podmioty te stykają się na co dzień starając się pozyskać nowych klientów oraz budować pozytywny wizerunek swojej firmy. Obejmował będzie problematykę e-marketingu, reklamy w mediach, programów lojalnościowych, konkursów, loterii, bonów rabatowych itp., a także problematykę czarnego PR.
 
Anti-aging versus healthy aging – nowy trend w branży beauty
Na całym świecie rośnie liczba ludzi starych, dla których zachowanie atrakcyjnego wyglądu jest równie ważne jak zachowanie aktywnego umysłu i dobrego zdrowia fizycznego. Dlatego tak prężnie rozwijają się – kosmetologia i medycyna przeciwstarzeniowa – działy zajmujące się zabiegami, które za pomocą metod paramedycznych i medycznych pozwolą dłużej zachować zdrowy i młody wygląd. Anti-aging to w dużym stopniu prewencja czyli zapobieganie procesowi starzenia się skóry. Wykład poprowadzi Joanna Klonowska – kosmetolog, pedagog, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
 
7 grzechów głównych w zarządzaniu salonem kosmetycznym
Prof. zw. dr hab. Henryk Mruk, jest profesorem zwyczajnym w Katedrze Zarządzania Międzynarodowego na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pracuje także na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jego zainteresowania badawcze to marketing strategiczny, badania zachowań konsumentów oraz ekonomia behawioralna i przywództwo. Podczas wykładu na konferencji Esthetic Show omówi najważniejsze błędy w zarządzaniu salonem kosmetycznym.
 
Już dziś zaplanuj weekend z Esthetic Show i weź udział w inspirującej konferencji!
 
Bilety dostępne są na stronie estheticshow.pl
Szczegółowy program konferencji: estheticshow.pl/sala-konferencyjna-program
 
 
 
logo Esthetic Show

Artykuł sponsorowany