ESTHETIC TV na premierze nowej linii kosmetycznej firmy Montibello.

Data: pon., 13/06/2016 - 18:43 / Tagi: Esthetic TV
Esthetic TV

24 lutego w Warszawie ESTHETIC TV zaproszono na spotkanie, podczas którego zostały zaprezentowane innowacyjne linie kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała marki Montibello.

Hiszpańska marka dotychczas znana z produktów do włosów oraz farb fryzjerskich, poszerza swoją ofertę profesjonalnych kosmetyków na polskim rynku i wprowadza produkty do pielęgnacji skóry.

O tym co wyróżnia markę w krótki wywiadzie dla ESTHETIC TV opowiedziała Carola Adam Bernad, córka założycieli marki Montibello w Hiszpanii.

Produkty Montibello to kosmetyki wysokiej jakości, opracowywane naukowo, stanowiące wyraz jej unikalnego stylu i charakteru.

-Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie również marki pielegnacyjnej do ciała aby być wiernym koncepcji całości Montibello jako kopletnego piękna- mówi Waldemar Kotecki, Grupa Polwell dystrybutor Montibello w Polsce.

-Marka charakteryzuje sie totalnym podejściem do opieki nad klientem w gabinecie kosmetycznym. Są to zarówno zabiegi, rytuały, masaże, wspaniałe produkty ale też cała filozofia marki, która skupia się wokół Klienta. - podsumowuje Karolina Malicka, Ogólnopolski Trener marki Montobello.

Spotkanie poprowadził charyzmatyczny Conrado Moreno.

 

www.estheticshow.pl/tv/